www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Clarkson e përkushtuar ndaj muzikës rok

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Clarkson e përkushtuar ndaj muzikës rok   Sat Dec 19, 2009 7:40 pmKelly Clarkson iu ka premtuar fansave se këngët e reja të saj do të jenë më ndryshe se materiali i kaluar.
Këngëtarja thotë se ajo tashmë ka filluar punën në albumin e saj të ri, i cili është inspiruar nga rokerët e grupeve Muse dhe Garbage.

“Ne tashmë jemi duke punuar në këtë, por mbase nuk do të dalë deri në çerekun e katërt të vitit të ardhshëm, rreth Krishtlindjeve të vitit të ardhshëm. Nuk di ç’të them, është si një album në mes të Garbage-pop-Muse. Është disi më ndryshe”, ka thënë këngëtarja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Clarkson e përkushtuar ndaj muzikës rok

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum