Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

E MERITUAM FITOREN! Empty
MesazhTitulli: E MERITUAM FITOREN!   E MERITUAM FITOREN! EmptyThu Nov 05, 2009 4:19 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Trajneri i gjigandit të Spanjës, Real Madrid, tha se skuadra e tij ishte dominante ndaj Ac Milan dhe e ka merituar fitoren.

Trajneri tha se vendimet e referit nuk kanë rëndësi. Ronaldinho barazoi rezultatin përmes një penalltie duke barazuar epërsinë që i solli Benzema madrlinëve.

"Vendimet e gjyqtarit nuk kanë rëndësi. Ne kishim një pjesë të parë shumë të mirë me 16 goditje në gol. Ne shkuam me qëllim që të fitonim," tha trajneri i Real Madrid.

"Ne nuk fituam sepse penallti e tranformoi Milanin, përveq asaj ata nuk patën shumë raste. Qëllimi është për t'u kualifikuar, por un nuk jam i lumtur pasi ne dëshiruam të fitojmë. Një pikë nuk është asgjë speciale. Do të më pëlqente më shumë po që loja do të reflektohej me një fitore."