www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Osa001?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për Osa001?   Thu Nov 05, 2009 7:26 am

First topic message reminder :

folni clir pa dorza haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Sun Oct 31, 2010 7:11 am

Medina shkruajti:

shumm sjellshem
shok shumm i mir
Lum gruja qe ka me marr Osen se vertet ashte shummm i mire
ueeeeeeeeee flm medina je shum e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Mon Nov 01, 2010 6:34 am

Osa perfekt djale...tani dhe eshte pajtuar me mua hahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Wed Nov 10, 2010 7:34 pm

shum i mir e i sinqert si osa rrall osht me gjet :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Tue Dec 07, 2010 12:28 pm

Osa Duket hapur qe ka senz per Humor , e pelqen shume te bene flirt me vajzat e Forumit... eshte icike Fshatar per kete dhe mburret haha gje qe ka shume te Drejte ! dhe Student i dopt.

Aaaa Osa m'fal per sinqeritetin time... Kjo eshte e meta ime qe jam direkte dhe askujt s'ia beje rrafsh ok1 ( Kuku c'ka ka me m'pyet Medina pse pse pse po thuash Fshatar sene vene ) Ha ha Medina .1.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Wed Dec 08, 2010 8:32 am

Blina shkruajti:
Osa Duket hapur qe ka senz per Humor , e pelqen shume te bene flirt me vajzat e Forumit... eshte icike Fshatar per kete dhe mburret haha gje qe ka shume te Drejte ! dhe Student i dopt.

Aaaa Osa m'fal per sinqeritetin time... Kjo eshte e meta ime qe jam direkte dhe askujt s'ia beje rrafsh ok1 ( Kuku c'ka ka me m'pyet Medina pse pse pse po thuash Fshatar sene vene ) Ha ha Medina .1.
valla blina koke e meqeme sikur buqja e ilazit kret informatat i paske marr per mua por fatkqesisht jan informata te gabuara
1 un nuk baj flirte me femra
2 student i dobet
3 informatat qe ti kan dhan i ke te gabuara
me gjithate flm per koment
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Wed Dec 08, 2010 9:08 am

Osa ka qen dhe eshte personi qe e vlersoje edhe e respektoje shum....
eshte shum i drejt i sinqerte , dhe shum i rrespekushem ndaj te gjitheve mos ndrysho kurr per askend edhe per asgje se vertet je per gjdo Levdat vetem next
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Wed Dec 08, 2010 9:20 am

osa001 shkruajti:
Blina shkruajti:
Osa Duket hapur qe ka senz per Humor , e pelqen shume te bene flirt me vajzat e Forumit... eshte icike Fshatar per kete dhe mburret haha gje qe ka shume te Drejte ! dhe Student i dopt.

Aaaa Osa m'fal per sinqeritetin time... Kjo eshte e meta ime qe jam direkte dhe askujt s'ia beje rrafsh ok1 ( Kuku c'ka ka me m'pyet Medina pse pse pse po thuash Fshatar sene vene ) Ha ha Medina .1.
valla blina koke e meqeme sikur buqja e ilazit kret informatat i paske marr per mua por fatkqesisht jan informata te gabuara
1 un nuk baj flirte me femra
2 student i dobet
3 informatat qe ti kan dhan i ke te gabuara
me gjithate flm per komentTe Lutem Osa mos me ofendo in'direkt , sepse nuk te lejoje e para e punes ! C'do gje qe e kam shenuar jam Bazuar ne postimet e tua gjate kesaj kohe te shkurte qe jam une n'Forum... dhe c'do postim tendin e kam Lexua ach me fal jo vetem tendin por te Gjitheve...
Une nuk jam ky personi qe e keni cek ju Buqja e Ilazit, qe te marr une Informata rreth teje... te thash qe c'do postim e kam lexuar dhe kam arrite ate c'far dhe ti e ke lexuar.. Ben filrt me vajzat n'forum , Ndodh qe une jam gabim por une keshtu Mendoj ! Student i Dopt . se sa ishe ne karrigen e nxeht ne shumicen e pyetjve je pergjegje shume Dopt !! dhe per fund mua askush s'me ka Informuar rreth teje.. sepse as qe kerkoje te informohem per ty a po per dikend tjeter.. kam shume gjera me te rendesishme se sa te mirrem me CV tende apo te dikujt tjeter...
Dhe mos e Harro qe kam kerkuar falje per Sinqeritetin time ne fillim... dhe mua absulut s'me vjen keq te shprehem ashtu sic i shohe une gjerat !
Ndersa une te kuptoj shume mire i nderuari Osa, sepse e pelqeni shume vetem te t'i lexoni Komplimentet e mira ! Ju jeni student i Ndertimtaris dhe e dini fort mire se c'Rol luna Mistria n' Ndertimtari !! ndersa mua s'me vjen keq qe nuk e luaj rolin e Mistris ... ( Nese nuk keni kuptu asgje , une do ju shpjegoj se c'far kam mendu me kete )

Me Respekt Blina .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Wed Dec 08, 2010 7:22 pm

I mir , i respektueshem veq kajher jo i degjueshem ahuhauah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Thu Dec 09, 2010 7:07 am

blina te pergezoj per intelegjencen qe ke.ke arrit ti vlersosh njerzit per dy tri dit e llapzuzi ma i madh permes postimeve pfffffffff. ti edhe live me nejt me mu 1 vit e ma shum nuk ke me mujt kurr mem vlersu qfar personi jam.
po un edi shum mir vegel e kujt je, ty te orkestron tjeter kush.
e ske nevoj ti mem spjegu
un i kuptoj numrat e formaluat qe jan ma komplekse ele mo shkronjat sidomos tuat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Thu Dec 09, 2010 7:34 am

osa001 shkruajti:
blina te pergezoj per intelegjencen qe ke.ke arrit ti vlersosh njerzit per dy tri dit e llapzuzi ma i madh permes postimeve pfffffffff. ti edhe live me nejt me mu 1 vit e ma shum nuk ke me mujt kurr mem vlersu qfar personi jam.
po un edi shum mir vegel e kujt je, ty te orkestron tjeter kush.
e ske nevoj ti mem spjegu
un i kuptoj numrat e formaluat qe jan ma komplekse ele mo shkronjat sidomos tuatOsa Ne kete rast ti po e Tregon intelegjencen tende... dhe Mentalitetin tend !! Sepse une s'jam Vegel e askujt , Mos u drejto me replike tek une me nje INATE ! Nje shoqri e cilivizuar , nje njeri i cilivizuar , nje njeri i emancipuar do e pranon shume qete nje postime si timin.. e Jo te Terbohet . Kujdes me fjalt e tua me nje Women like Me ok1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Thu Dec 09, 2010 7:47 am

po shihet ashiqare blina qe je dhe un edi shum mir kush eshte shefica jote.
edhe provokimet e tua filluan me medinen tash me mu neser vazhdon me tjeter kon e me radhe. un like
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Fri Dec 10, 2010 4:51 am

mafijashi ma i madh i ballkanit ket po e kerkon cija e na ti mos e dit

haha ja ha zemren djal i mir valla

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Fri Dec 10, 2010 8:40 am

к๏ร๏שคlเค shkruajti:
mafijashi ma i madh i ballkanit ket po e kerkon cija e na ti mos e dit

haha ja ha zemren djal i mir valla


edhe une ja ha zemren se shumm i mir ashte turp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Fri Dec 10, 2010 9:12 am

a ban edhe un me ja hanger pak zemer be mbase koka aq i mir ahahah

I mir, I sjedhshm, simpatik, me një fjal lumt na qe e kemi .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Fri Dec 10, 2010 9:15 am

ban more qysh jo se un e kam zemren e madhe
veq eshte pak e omel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Fri Dec 10, 2010 9:17 am

mbase koka e embel nuk e dua se nuk i dua embelsirat ahaahahha keshtu qe te e han medina dhe kosovalia ju beft mire ahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Fri Dec 10, 2010 9:19 am

Llapianka provoje pak zemren e Oses se nashti nuk ka aq embel sa thot ky
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Fri Dec 10, 2010 9:21 am

a qfar nuse kam liberale sja nin hiq bravo ta ha synin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Llapjanka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 926
Data regjis. : 08/12/2010
Location : ИЄ ˩˩ΔƤ

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Fri Dec 10, 2010 9:24 am

Medina shkruajti:
Llapianka provoje pak zemren e Oses se nashti nuk ka aq embel sa thot ky

Medina po me pelqej zemra e oses dote haj krejt tani mos thuaj se qa u be ok ahahah

hmmmmmmmmmmmmm shum e shishme keshtu em pelqejn zemrat qe nuk kam embelsi po kan butesi ne mbrendesin e saj ahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Fri Dec 10, 2010 9:27 am

llapjanka flm shum edhe un ty ta ha xemlen veq jo si axha sabri fejzullahu hahahahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Fri Dec 10, 2010 9:00 pm

Po mendoj se gabimisht po supozon dhe po nxjerr konkluzione te gabueshme ndaj meje,Shpresoj t`i sqarojm gjerat ;)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Sat Dec 11, 2010 5:27 am

sigurisht lola
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Mon Dec 20, 2010 3:48 am

Nuk eshte e bukur vetem ajo qe shihet ne fotot tek ti ,Bukuria e Jote e vertet qendron e fshehur thelle ne brendesin tende .Nuk jam zhgenjyer asnjeher ne shoqerin tende ,ngjan ne nje minier,sa me shume gjurmon aq me i pasur eshte ...minerali tek ti!!!
Ndihem shumm me fat qe kam nje shok si ty po edhe me shum Fat do ndihet ajo qe do te kete pran gjate gjith jetes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Thu Dec 23, 2010 1:39 pm

po thojn djal i mir tybe po edhe je je

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   Sat Jan 29, 2011 4:27 am

Djal i mir ,kur flen :P:P.Edhe kur o qut kajher :p ahuahuahauh

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Osa001?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Osa001?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum