www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tyler rikthehet në rehabilitim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Tyler rikthehet në rehabilitim   Thu Dec 24, 2009 6:16 amFrontmeni i grupit legjendar Aerosmith, Steven Tyler, është rikthyer në rehabilitim në përpjekje për të mposhtur varësinë e tij nga barnat e dhimbjes.
Rokeri ka konsumuar një sërë barërash të përshkruara pas disa herëve të lëndimit në skenë, dhe ka hyrë në rehabilitim për të dytën herë në po aq vite.

“Me ndihmën e familjes dhe ekipit mjekësor, po marr përgjegjësinë për menaxhimin e dhimbjes dhe jam i etur të rikthehem në skenë dhe të incizoj në studio me anëtarët tjerë të bendit, Joe Perry, Joey Kramer, Tom Hamilton dhe Brad Whitford”, ka thënë Tyler.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tyler rikthehet në rehabilitim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum