www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 50 Cent në Shkup

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: 50 Cent në Shkup   Thu Dec 24, 2009 7:42 pmProduksioni Avalon nga Shkupi ka konfirmuar se reperi i njohur amerikan 50 Cent do të mbajë koncert në kryeqytetin e Maqedonisë.
Më 31 mars, në sallën “Boris Trajkovski” (që ka kapacitet prej 10.000 ulëseve) në Shkup, do të paraqitet këngëtari i muzikës hip hop, i cili në koncert do të ketë përkrahjen e grupit “G Unit”.

Koncerti në Shkup është pjesë e turneut botëror “Before I Selfdestruck”, ndërsa një ditë pas, 50 Cent do të mbajë koncert në Beograd.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: 50 Cent në Shkup   Thu Dec 24, 2009 7:45 pm

uaaaaaaaaaaaa ne shkup a phaaaaa paska mbri vendi im te vizitojn yjet Amerikane ahuahauhauahuahua me vjen mire Maqedonia vec perpara eshte duke shku ne kohen e fundit.....Bonita mke gzu ahahahahahahahhaha haha :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: 50 Cent në Shkup   Thu Dec 24, 2009 7:47 pm

qa o ka lyp more ky ??? um doket se ka njet me ndrruu nenshtetsin hahahhah niher en ks tash edhe en maqedoni po dojka me ardhen jo keq jo keq, po get se i kemi lan mbresa te mira na shqiptaret hahhahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: 50 Cent në Shkup   Thu Dec 24, 2009 7:53 pm

Ne kosovart e kemi prit mir tash ta shohim maqedont qysh pe persin :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 50 Cent në Shkup   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

50 Cent në Shkup

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum