www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lopez do të performojë në natën e Vitit të Ri në New York

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Lopez do të performojë në natën e Vitit të Ri në New York   Thu Dec 24, 2009 7:44 pmJennifer Lopez do të ndihmojë njujorkezët të presin vitin e ri 2010 me një performancë live në sheshin e famshëm Times Square.
Ylli i muzikës pop do të jetë pjesë e shout televiziv që do të emetohet më 31 dhjetor. Nga fytyrat tjera të famshme që do të jenë pjesë e shout në New York janë edhe Rihanna dhe Shakira, të cilat i kanë para-xhiruar paraqitjet e tyre për t’i lansuar në javën e ardhshme.

Rokerët Daughtry po ashtu pritet të ngjitet në skenë në qendër të Manhattan në mbrëmjen e Vitit të Ri, derisa Black Eyed Peas do të argëtojnë të pranishmit me një shou në Las Vegas.

Selena Gomez, Justin Bieber dhe Keri Hilson po ashtu do të performojnë në festën e Vitit të Ri në Sin City.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Lopez do të performojë në natën e Vitit të Ri në New York   Thu Dec 24, 2009 7:48 pm

A shkojna Bonitaaaaaaaaa

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Lopez do të performojë në natën e Vitit të Ri në New York   Thu Dec 24, 2009 7:52 pm

Po shkojm lol hahahahah vqe a ka ven more per ne :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lopez do të performojë në natën e Vitit të Ri në New York   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Lopez do të performojë në natën e Vitit të Ri në New York

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum