www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Thu Nov 05, 2009 11:59 pm

pres nga ju perse....? Rolling Eyes :arrow:

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Sun Nov 08, 2009 7:18 am

e kujtojm shpesh sepse per her te par fillojm ti ngacmojm ndjenjat dhe hera pare gjithmon doket sikur ska ndjenj me te mir ....dhe per ket arsye kujtohet hera e pare ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Sun Nov 08, 2009 7:03 pm

e kujtojme se ka qe dashuria e par
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Sun Nov 15, 2009 8:26 am

Sepse per here te pare mesojm te ndjejm dashuri per nje person.. edhe per ate esht dicka specifike..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Tue Nov 17, 2009 4:13 am

Ndoshta Pse Si Kemi Perjetu Asnjeher Ato Ndjenja Me Par..Hera e Par Gjithmon Mbahet Mend Per Qka do Qoft :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Tue Nov 17, 2009 4:19 am

Qdo gje e pare kujtohet gjithmone. dashuria e pare,dita e pare e shkolles,celulari i pare etj etj

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Tue Jun 22, 2010 7:17 pm

Shum bukur e paska cek lola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Fri Jun 25, 2010 1:01 am

njejt si lolaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Thu Jul 01, 2010 8:01 am

Ashtu eshte qdo gje e pare eshte qka eshte.... mirpo kisha me shtuar edhe keet se me dashurin e pare ndjejm nje nderrim ne jeten tone, nje kaplim dashurie qe na mbetet qdo here ne memorje , nje gezim nje ndriqim nje dashuri ndoshta edhe e hidhur, mirpo qdo here me mbresa . Mund te themi qe me dashurin e pare ndiehemi edhe te rritur,me te rritur se kur do her, keshtu e kam perjetue une si i voge kur kam qen .y. tdua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Thu Jul 01, 2010 8:24 am

aiiiiiiiiiii qy tekujtot so evertet bre qe une kurr skom pas veq 1 her ne onderr isha kanme 1 djal ishaaa kan ka knaqna po ku me dul gjumi plafin te komt ufffffff nanen tishkon zhhonderr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sergio
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 380
Data regjis. : 23/06/2010
Age : 28
Location : ...

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Fri Jul 02, 2010 8:40 pm

sepse eshte qen e para dashurii pershembull nga jeta ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Sun Jul 04, 2010 8:38 pm

yllkaa shkruajti:
aiiiiiiiiiii qy tekujtot so evertet bre qe une kurr skom pas veq 1 her ne onderr isha kanme 1 djal ishaaa kan ka knaqna po ku me dul gjumi plafin te komt ufffffff nanen tishkon zhhonderr
hahahhahahha hajt se bahet zhgander mos ke dertz...


ekujtojm sepse aty ka qen fillimi i cdo gjeje....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 26
Data regjis. : 20/05/2010

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Wed Jul 14, 2010 7:34 pm

Thon se dashuria e pare nuk harohet......cudi......mua as qe me kujtohet.......!?!?! haha haha haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luly
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 13
Data regjis. : 14/07/2010
Age : 29
Location : Kosov

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Fri Jul 16, 2010 3:37 am

une nuk pajtohem me lolen qe krahason dashurin me celularin...! po ok them se dashuria par kujtohet thjesht se ate ndjenj nuk do e perjetosh me kurr..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   Sun Aug 22, 2010 9:28 am

endenuk ekam shijue,cka nuk provon njeriu nuk din
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Dashuria e parë ...pse e kujtojmë shpesh...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum