www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Largësia dhe ndjenjat...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Largësia dhe ndjenjat...   Fri Nov 06, 2009 12:06 am

Cmendoni ju per thenjen Larg syve larg zemres....

ndodh ashtu dhe me njeriun e zemres...po eke larg syve eke dhe larg zemres...si ekomentoni ket... Rolling Eyes


pres mendime nga ju...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Largësia dhe ndjenjat...   Sat Nov 07, 2009 1:40 am

Mund te kete dashuri edhe ne largesi por ne te njejten kohe edhe vuajtje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Largësia dhe ndjenjat...   Sat Nov 07, 2009 9:32 pm

KoNN! shkruajti:
Mund te kete dashuri edhe ne largesi por ne te njejten kohe edhe vuajtje
mendon se vuatjet vijn vetem mes nje lidhje qe eshte larg ...aa

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Largësia dhe ndjenjat...   Sat Nov 07, 2009 9:51 pm

bRuNneta shkruajti:
KoNN! shkruajti:
Mund te kete dashuri edhe ne largesi por ne te njejten kohe edhe vuajtje
mendon se vuatjet vijn vetem mes nje lidhje qe eshte larg ...aa

Vuajtje ka e cdo lidhje jo vetem ne ate qe eshte larg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Largësia dhe ndjenjat...   Sun Nov 08, 2009 3:23 am

KoNN! shkruajti:
bRuNneta shkruajti:
KoNN! shkruajti:
Mund te kete dashuri edhe ne largesi por ne te njejten kohe edhe vuajtje
mendon se vuatjet vijn vetem mes nje lidhje qe eshte larg ...aa

Vuajtje ka e cdo lidhje jo vetem ne ate qe eshte larg
ehh po por lidhja ne distanc eshte me veshtir te mbahet te ruhet nga shum favor te ndryshem ,,sepse ndryshe eshte kur eke diken afer ndryshe larg....por ndonjehr mendoj se aty ku ka dashuri t` sinqert te mirfillt dhe largesia nuk eshte aq problem....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Largësia dhe ndjenjat...   Tue Nov 10, 2009 10:32 pm

varet sa eshte e forte dashuria .nese eshte e fort shum ateher edhe nese je larg syve te tij nuk te harron

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: Largësia dhe ndjenjat...   Wed Nov 11, 2009 7:10 am

largesia ska rendesi nese ka dashuri te vertet

_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Largësia dhe ndjenjat...   Sat Nov 21, 2009 3:46 am

une nuk pajtohna me thenjen larg syve larg zemres eshte mire nganjeher te mos e kesh afer personi qe do sepse kshtu ja bone nje test vetes edhe e dine sa je dashuruar me te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Largësia dhe ndjenjat...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Largësia dhe ndjenjat...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum