www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pattinson - ‘puthja’ e Krishtlindjes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Pattinson - ‘puthja’ e Krishtlindjes   Sun Dec 27, 2009 7:08 pmZemërthyesi i filmit “Twilight”, Robert Pattinson, është fytyra e famshme me të cilin shumica e femrave do të dëshironin të putheshin.
Një sondazh i ri i zhvilluar nga ‘Park Christmas Savings’ e ka emëruar britanikun si joshësi më i madh i Krishtlindjeve, me 54% të vajzave të cilat do të dëshironin të putheshin me të gjatë festave.

Johnny Depp as nuk i është afruar britanikut me numrin e vajzave që duan të puthen me të, duke mbajtur pozitën e dytë me 17% të votave, derisa Brad Pitt ka qenë i treti me 10%.

Edhe dy yje të “Twilight” kanë qenë pjesë e top 10-shit, me Kellan Lutz që është renditur para Taylor Lautner
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Pattinson - ‘puthja’ e Krishtlindjes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum