www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Fri Nov 06, 2009 12:14 am

A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?:arrow:

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Fri Nov 06, 2009 4:23 am

jo nuk ka shok kur te ndosh ndarja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Thu Nov 12, 2009 11:31 pm

N uk e besoj :S

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Fri Nov 13, 2009 7:54 am

nuk besoje une per veti joo kurrr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Sun Nov 15, 2009 8:33 am

Se besoj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Mon Nov 16, 2009 4:59 am

Nje gje qe s'mund me ndodh kurr...Ndoshta mund ata qe s'jan desht vertet...Se s'mund me e pas dike shok qe e ke dasht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Mon Nov 16, 2009 7:17 am

Po Mundet..Mu M'ka Ndodh ..Se Di Pse Apo Ndoshta Problemi o Kon Qe Se Kom Desht Kurr Qata Sem Vjen Vshtir :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Tue Jun 01, 2010 11:45 pm

Jo bre ska shanca far shoqerie mas dashuris qy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Wed Jun 02, 2010 6:13 am

ska pas dhe sko me pas kurrr..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Wed Jun 02, 2010 7:49 am

po navaret se jemi nda nese jemi nda si njer te civilizuar pse jo jesum miq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Thu Jun 03, 2010 8:50 pm

Bekim shkruajti:
po navaret se jemi nda nese jemi nda si njer te civilizuar pse jo jesum miq


jo bre farte ti qat person dej sod e dashte ne menyr te veqant e sod pe don si shoqe ncuk nuk ndodh kjo po veq e bajn fjal qashtut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Thu Jun 03, 2010 8:53 pm

NUk besoj

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Mon Jun 07, 2010 7:11 am

Mendojj se PO !:d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Mon Jun 07, 2010 7:14 am

po mundet te ket edhe pse kam ni shum raste te tilla

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Thu Jun 10, 2010 3:35 am

Nuk besoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Tue Jun 22, 2010 7:21 pm

Nuk munet me pas shoqeri pas 1 lidhje dashurie perderisa ti pak koh me par e ki shiquar si te dashur e tash si shok jo nuk besoj .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Thu Oct 20, 2011 9:05 am

Jo ska mundesi , Sdi pse do spe kuptojn hala , ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Sun Oct 23, 2011 9:34 am

Natyrisht qe mundet te kete shoqeri pas lidhjes se deshtuar qe ishin dy te dashuruar , Bisa bisa mundet te te kete miqesi edhe me te mire se sa me personat qe s'ke pas kurr dashuri sepse askush me mire si personi qe te ka dashur s'te njehe! per kete gje mundesh te Keshillohesh , Kritikohesh , dhe Rrefehesh te qajsh dhe te qeshish s'bashku edhe pse me nuk e ndjenje emocionin qe e kishe per ate person se llafa e dashuris eshte zhduke.

Ame shume pak shume pak.. gjene Shqiptare qe munden te te ken shoqeri pas lidhjes... por egzistojn ca , edhe gezohen per sukseset e njeri tjetrit .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SpeciaL
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 586
Data regjis. : 11/12/2009
Age : 33
Location : Switzerland

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Sun Oct 23, 2011 11:40 am

Personalisht mua sum ka ndodh kjo gje asnjeher smundem te theem ce ka apo ska shoqerii..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Wed Oct 26, 2011 3:55 am

jo se besoj qe mundet me ndodh kjo edhe ishalla sem ndodh kurr e kunderta e ksaj ka mundesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Beea
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 241
Data regjis. : 27/10/2011
Location : a.b.c

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Fri Oct 28, 2011 6:08 am

Smundesh ta kthesh nje dashuri ne miqesi cry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Fri Jan 13, 2012 1:42 am

po ka mbas nje lidhje ka shoqeri edhe ata shoqeri te mir e te besushme ,veq mvaret edhe nje gje mvaret se si i ka ardh fundi asaj lidhje nese ka te bej me tradhti apo diqka ma te madhe ateher aty ska shoqni po shumicen e rasteve ka shoqni

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Mon Jan 16, 2012 5:49 am

ehh de fidan si ka ardh fundii krejt qaty asht pytja bac hahaha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SpeciaL
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 586
Data regjis. : 11/12/2009
Age : 33
Location : Switzerland

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Mon Jan 16, 2012 9:21 am

Po normal nese ka fillu dashuria ne shoqeri dhe ndahesh prap mbetesh me at person ne shoqeri..;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   Thu Jan 19, 2012 1:35 am

ka mundsi me pas femen me u nda me ba shoqe edhe mas ni kohe apet e sheh ndoshta qe ska si ajo edhe apet femen shkon shkon shkon munesh mu nda apet qyqyq tani apet shoqe edhe e ban femen munesh me marr per grue po tybe boll ide e mir ama si ne filem veq diqysh e kam zgat as filmat spanjoll ma shum se zgatin haha:D:D:d

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Pas një lidhje dashurie a ka shoqëri..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum