www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aurela në Tiranë me dukje të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Aurela në Tiranë me dukje të re   Sun Dec 27, 2009 7:22 pmKëngëtarja e njohur shqiptare që jeton në Shtetet e Bashkuara, Aurela Gaçe, para pak ditësh është rikthyer në në Shqipëri me një dukej të re.
Me flokë të bardhë dhe të prerë shkurt Aurela është shfaqur në Tiranë e rrethuar nga miqtë e saj, mes të cilëve fotografi i njohur Fadil Berisha, këngëtarja Eli Fara, dhe balerini i suksesshëm shqiptar në Amerikë, Toni Dovolani.

Gaçe ishte e ftuar në një koncert bamirësie për fëmijët jetimë të shtëpisë “Zyber Hallulli” në Tiranë, ndërsa një ditë pas, këngëtarja është larguar sërish në drejtim të SHBA-ve.

Njoftohet se për natën e ndërrimit të motmoteve, Aurela Gaçe do të jetë e pranishme në Kanada ku do të performojë para fansave të saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Aurela në Tiranë me dukje të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum