www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sori nuk po gjen vend në PD

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Sori nuk po gjen vend në PD   Sun Dec 27, 2009 7:24 pmFituesi i edicionit të dytë të “Big Brother Albania”, Qetsor Ferunaj, vazhdon të ketë ambicie për politikë, mirëpo thotë se nuk gjen vend në partinë kryesore në Shqipëri- Partinë Demokratike.
“Ambicia ime është të bëhem anëtar i Kryesisë së PD-së. Dhe them të bëhem i domosdoshëm pasi mesa po shoh, ka shumë pengesa për të depërtuar. E para konkurrenca brenda partisë është e fortë dhe duhet të japësh maksimumin për t’u përfshirë”, është sprehur Sori në një intervistë për Panorama Plus.

Për më shumë, ai ka thënë se ka qenë aktiv në fushatat e PD-së për vite të tëra dhe ka bindje politike të djathta, mirëpo ende nuk ka gjetur mbështetje konkrete nga ndonjë personazh i rëndësishëm i partisë në pushtet.

“I besoj Sali Berishës dhe më pëlqen Lulzim Basha”, shton Qetsori.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Sori nuk po gjen vend në PD

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum