www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës   Sun Dec 27, 2009 7:26 pmAlbumi i Justin Timberlake, “FutureSex/LoveSounds” është emëruar albumi më i mirë i dekadës, ndërsa kënga e “Outkast”, “Hey Ya”, është kënga më e mirë pop e dhjetëvjetëshit të fundit.
Redaktorët e faqes PopEater.com kanë grumbulluara muzikën më të mirë të dekadës, dhe sipas sondazhit të bërë, albumi i Timberlake kryeson listën për albumin më të mirë, i ndjekur nga Kanye West, “Gorillaz”, Kelly Clarkson, “Scissor Sisters”, Gwen Stefani, Beyonce, “Outkast”, “Green Day” dhe Amy Winehouse.

Ndërkohë, në kategorinë kënga më e mirë pop, ka kryesuar “Outkast”, i përcjellë nga Britney Spears (“Toxic”), Kelly Clarkson (“Since You've Been Gone”), Usher (“Yeah”), Kylie Minogue (“Can't Get You Out of My Head”), Rihanna (“Umbrella”), Franz Ferdinand (“Take Me Out”), Gwen Stefani (“Hollaback Girl”), Justin Timberlake (“Cry Me a River”) dhe Gnarls Barkley (“Crazy”).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum