www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Williams i frikësuar nga përkushtimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Williams i frikësuar nga përkushtimi   Mon Dec 28, 2009 8:28 pmRobbie Williams ka ndërprerë tri herë lidhjen me të dashurinë e tij Ayda Field, sepse frikësohej nga përkushtimi.
Këngëtari britanik e quan aktoren amerikane ‘shpirt binjak’, mirëpo ai nuk ishte i sigurt nëse ajo ishte për të në fillim të lidhjes së tyre.

“U ndamë tri herë në vitin e parë, sepse unë nuk besoja dhe nuk e dija që vërtet kisha nevojë për diçka të këtillë dhe vërtet dëshiroja diçka të ngjashme”, ka treguar këngëtari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Williams i frikësuar nga përkushtimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum