www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zellweger kalon Krishtlindjet e familjen e Cooper

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Zellweger kalon Krishtlindjet e familjen e Cooper   Mon Dec 28, 2009 8:31 pmRenee Zellweger ka ‘fituar’ nënën e të dashurit të saj Bradley Cooper gjatë këtyre Krishtlindjeve, pasi ato janë parë duke bërë shoping së bashku.
Dyshja e Hollywoodit filloi lidhjen gjatë verës së kaluar dhe tash aktorja e filmit “Bridget Jones” ka dëshmuar se sa serioze është në lidhje me Cooper, duke kaluar festat e para me prindërit e tij në Los Angeles.

“Renee duket se po ia kalon shumë mirë me prindërit e Bradley. Nëna e tij është italiano-amerikane dhe ishte e dukshme që Renee bënte përpjekje të impresionojë atë me përgatesa të Krishtlindjeve. Renee ishte në humor të mirë dhe dukej shumë e lumtur”, ka thënë burimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Zellweger kalon Krishtlindjet e familjen e Cooper

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum