www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lohan në gjykatë gjatë Krishtlindjeve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Lohan në gjykatë gjatë Krishtlindjeve   Mon Dec 28, 2009 8:31 pmFesta e Lindsay Lohan është prishur ca pasi prindërit e aktores përfunduan në gjykatë rreth betejës për përkrahjen e fëmijëve.
Ish-burri dhe gruaja janë prindër të aktores 23-vjeçares, si edhe fëmijëve më të rinj, Michael Jr., Aliana dhe Dakota. Dhe nëna e aktores, Dina, e ka dërguar ish-burrin e saj Michael në gjyq më 23 dhjetor, duke e akuzuar për dështim për të paguar 40 mijë dollarë në përkrahje të fëmijëve.

Dina thotë se ish-burri i saj ka bërë një shumë të konsiderueshme të parave pasi lansoi një kasetë private të telefonatave me Linday për mediat më herët gjatë këtij viti dhe kërkon nga ai të paguajë shumën që ia ka borxh asaj për mbikëqyrjen e fëmijëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Lohan në gjykatë gjatë Krishtlindjeve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum