www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi "per Ty "

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Poezi "per Ty "   Mon Dec 28, 2009 10:06 pm

First topic message reminder :

GJITHMONE KE NJE VEND

Gjithmone ke nje vend
Ne mendimet e mia,
Mes gezimit te brishte,
A trishtimit te zi,

Ne endrren time
Ishe vete bukuria,
Ndaj nje vendgjithmone,
E ke vetem ti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:41 am

Kur ty te thone
se nderrova jete
mos u mundo
per te me gjete

gjej nje arsye
ngusheloje veten
prej sot pa mua
e kalon jeten

ska me dhurata
nuk ka as lule
thike shum te mprehte
ne zemer me ngule

me fal qe me vete
smundem te marr
tash foleja ime
gjindet ne varr

harrom mua te lutem
dhe gjeje nje tjeter
tani shpirti im
shkon ne boten tjeter

ta le nje amanet
kurr mos e harro
eja te varri im
dhe me vizito

atje qenka e rende
jeta ne vetmi
por me mire atje
se me te renden tradheti

a je tash e gezuar
kur une nuk ekzistoj
kur per jete e mot
te tjetri te dhuroj


ne varrin tim
nuk ka shum hapsire
kjo jete e vetmise
qenka e veshtire ................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:41 am

Mendoj per ty fantazoj
Dot se harroj
Diten kur te pash per here te pare
E bukur e sinqert pa mashtrime
Pran meje ecje ti dashuria ime

Mendoj sa shpejt u shua gjithcka
Per ty mendova se dashuria fund nuk ka
Po ja qe u gabova pa dashur
Zemren time trishtova

Mendoj se ska me rendesi
E kote e kote eshte tani
Gjithcka nisi si nje loje
Dhe shume shpejt perfundoj

Mendoj per castet e bukura
Kur ti ne krahet e mi fluturoje
Hidherimin ma largoje
Me fjale me puthje plot gezim
Mbushej Shpirti im

Mendoj per ty cdo nate
Cdo here qe shtrihem ne krevat
Mendja me ri tek ti
Dhe me veten flas si femi

Mendoj pa fund per ty
Mendoj se cdo gje ngeli aty
Aty ku nje puthje u tha
Aty ku nje vese shiu ra

Dashuria kaq e ka.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:41 am

Ishta nata jon e fundit
Kur më the se më s’të dua
Prita se do t’rridhnin lotët
Por spat lot në faqe tu
Dhe s’të erdhi keq për mua... Lexo më tutje
Ishte nat dhe shiu binte
Shum ngadal dy fjal i fole
Me dy fjal ma vrave zemrën
Dhe shpejt ike ulargove
Krejt qka patat ti mi more
Sikur veq një her të flisja
S’dua tjetër prej ksaj bote
Sikur veq të më kuptoje
Sa më mungon buza jote
Qe spo mund ta puthi sante
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:42 am

Valle se ke degjuar zerin tim
Valle e ke shteruar dashurin
Pse humbe mes gjetheve te dashurise
Duke e ditur qe po afron dita e lumturise
... Lexo më tutje
Pse humbi kjo dashuri
Pse mu kthyhe ne vetmi
Ndoshta une u gabova
Ndoshta pa dashur te dashurova

Pse kjo sjellje ndaj meje
Pse ? me vjen çudi
Kurre prane meje ishe ti
Sdo te doja driten e syve te mi
Veç te me falje pak dashuri

Nje nate ne enderr pash
Sikur me sms te thash

“ Atje larte mbi qiellin blu
Po kerkoj dy syt e tu
Jashte bie shi me rebesh
Ehhh pse kjo largesi mes nesh”

Do doja ty te shikoja
Zerin tend te degjoja
Buzen tende ta kafshoja
Zemren tende ta dashuroja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:43 am

Brenga e zemres me lendon nuk e di pse filloj te shkruaj gjithmon ,ndoshta me ben thjesht te vuaj thjesht te veshtroj i hutuar, si zog i ri ne hapsiren e qiellit te flutoroj nga lartesit e skajshme bukurin tende me kenaqsi do ta admiroj pyes veten pse kam lindur pa fat kurre nuk u gjeta drejt rrugve te lumturise me shigjet te godisja zemren e ... Lexo më tutjedashurise sepse ti je imazhi me i bukur thjeshtesis qe per te kam nevoj te endem duke shijuar mplakjen drejt liris si engjell i perndritur nga hyjnia e tij larte mbi hapsirat e pafundme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:43 am

Dora ime sdo te ndalet
vetem per ty do te shkruaj
nje dite te vone do ta kuptosh
se per ty me zemer vuaj
Mergimtare je ne kete bote... Lexo më tutje
shum larg je pa mua
syte per ty me pikojne lot
mos harro kudo qe je "Te Dua"
Te lutem kur te lexosh keto fjale
kupto se ketu eshte nje gje e vertete
kupto se per ty vuan shum nje djale
qe jeton i vetem pa dashuri ne jete
Shum larg te kam me kilometra,
Por ne zemer as me milimetra,
Asgje nuk dua prej teje,
Vetem te kem afer shum afer meje
Deshiroj te shof me sy
te mos digjem mall per ty
sikur te isha rreze hane
do te hy ne dhomen tende,
vetem ta dish se sa te DUA
sdo te jetojsh as 1 orë pa mua!
Dashuri e vertete ishe ti per mua
por asnjehere ne jete e shijuar
edhe pse kurr nuk te takova
ta dish se me zemer te kam dashurua …
Deri kur per ty do te mendoj
deri kur shpirti ty do te kujtoj
deri kur une i mjeri te duroj
deri ne fund te jetes zemra
ty do te dashuroj…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:44 am

Mbi dritare nata leshon qetsine
dhe shiu i furishem shoqeron vetmine.
Lart ne qiell te erret dy sy shkelqejne
nje zemer te vetmuar e mbushin shprese.
Heshtja mbreteron...... Lexo më tutje
Dy sy tevegjel ngadale mbyllen...
nje buzeqeshje e embel
vjedhurazi shikon
dhe niset ne kerkim te endrres se saje.
***
Ngadale lundron ne det
dhe ngritet e fluturon ne qiell
me dy sy qe shkelqejne atje lart
buzeqeshja flet.
Nata kalon...
Buzeqeshja mbledhe krahet
dhe kthehet ne qerdhen e vet...
Serish heshta mbreteron...
dhe syte e vegjel hapen me nxitim
Tani dielli i posalindur ndriqon
" Te kam enderruar,"
nje ze tingellon
dhe...
serish heshtja mbreteron.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:45 am

]b]Nuk e di a'e din "Ti" por ja une te tregoj
Se dashuria e pare nuk qenka loj
Dy te rije
dhe nje ardhmeri,
dhe ja u krijua nje e tmerrshme Histori... Lexo më tutje
Zemra flet shume, goja pak me pak
por qe ngjan nje gje e till
nuk kisha menduar aspak.
Rreshtat skan te ndalur
dhe zemra filloj vajin
per te kaluaren e vet
se te kam dashur me te VERTET.
Dhe tash jam ne MES TE LUMIT
me nje anije te lodhur ,,,
nuk di a te thirri apo te kendoj
qe edhe mali dhe oqeani,
deti dhe fusha te me kuptojn
duke e mbajtur emrin tend ne zemer
deri nje drite diku te AGOJ [/b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:46 am

Gjendesh diku larg,
qe as vete s'mund ta paramndoj,
se kur do te kthehesh
fati do ta percaktoj.
Si mund te jetosh pa mua... Lexo më tutje
kur te mundon vetmia
njeriu me gjysem shprese
kur i mungon dashuria.
Ndoshta ke gjetur dike
per ty te mposhtur vetmine
per te luftuar jeten
te kujtosh dashurine.
Te frenosh shpresen
e nje te riu ne lulezim
Zoti do te dhuroj
me te madhin denim
Ndoshta do te kthehesh
po ku ta di i shkreti
edhe nese vdes
nuk behet kijameti
Te gjitha qe i permenda
s'jan aq me rendesi
por desha ta sheroj
plagen per dashuri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:46 am

Nuk ka asnje sekret ketu
"Sekreti" ishte vetem
qe une e rizbulova ate,
qe fshehur ne nje skute
te shpirtit, harruar... Lexo më tutje
nga une dhe nga bota
E mora per dore
dhe e nxorra ne drite
ne fillim mbuloi syte,
e vrau dielli dhe u terhoq
pasaj u derdh si krua,
u çudit q'e desha aq shume,
ndriçim fytyres me dha,
lumturi me fali,
e me tha te dua.
Kerkojeni edhe ju
në e paçi harruar diku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:46 am

Pse jemi te ndar
Dhe sjemi te bashkuar
Pse Zoti na ka vrar
Kaq shum jemi larguar
PseSyt e mi,...
Po rrjellin vec lot
Nga qe jemi larg
Dhe ste perkellel dot
Zemra nuk me rreh
Se nuk degjon Gezim
Sepse ti mungon
Ne Kraherorin tim
Pse Zemra sme rreh
Se per ty ka ndjenja
Pse syri sme shef
Sepse ti je rrezja
Ta zgjellesh nje rruge
Sa nuk esht shum von
Qe te vish tek un
Zemrat Ti bashkojm
Une jam Pellumb
Ti je Pedhumbesh
Ne Zemren time
Gjithmonm do te jesh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:46 am

Per ty jetoj
Per ty mendoj
Ty te dashuroj
Ne enderr te shikoj
Dhe te them se pa ty nuk jetoj...

Je dashuria ime e vertet
Dashuria qe ndodh nje her ne jete
Dua qe te jemi bashk perjet

Ty s`te kam harruar
Je endrra qe gjithmon kam shikua
Un me ty jam dashuruar
Qe ne castin e par qe te kam shikuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:47 am

Nje dit kur te zgjohesh
Mos i laj syt me lot,
Dikush do te tregoj
Se sjam me ne ket bot,
Mos pyet si vdiqa ...
Por pyet si jetova,
Si kaluan ditet
Qe pa ty i kalova,
Kur te me pyesin engjujt
Cfar kam pa me sy,
Do tju them se ne ket bot
Te njoha vetem ty,
Kur ne emrin tend
Do te bej be,
Ateher edhe engjujt
Do te qajn per ne,
A'vdiq dashurija
A'mbet veq uretja,
A'thua kete plag
E sheron veq vdekja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:47 am

Nuk gjej dot fjalë që të të tregoj
Dashuria ime çfarë madhësie ka,
Dhe sa lart qëndron ti në jetën time
Më lart se flamuri i vën në kala.

Vendin që ke në zemrën time ti
Nuk mundet kurrë askush ta zë,
Edhe po t'provonin nga aty të t'nxjerrnin
Luftë do të bëj dhe nuk do ti lë.

Jeta ime pa ty do të ishte ferr
Dhe dielli në qiell nuk kish për të dalë,
E në zemrën time do t'kishte zbrazëti
Prandaj dhe unë ty jetën të kam falë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:47 am

Kur shoh syte e tu
Aty gjej driten
Je Dielli qe shendrite
Qe ngroh brendine time

Buzeqeshja jote
Eshte motivi i jetes time
Je pasqyra, para se ciles
Ndjehem njeri pa dhimbje
Perplot dashrui

Kur rri me ty
Ndjehem si ne Parajse
Edhe vdekja do te ishte shume e bukur
Prane teje po te vdisja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:48 am

Po flet hoxha më shumë mërrzi,
si ti varrozi dy të ri,
dy të ri të dashuruar,
që familjet si kanë lejuar,
besën e dhan dhe se harruan,
e pin xehrrin e u xehrruan
e në botën tjetërr u bashkuan.
Dy familje shum janë merrzit,
humbën djalë e humben qikë.
Porrositën cdo shqiptar të dashuruarit kurr mos me i ndal,
edhe nese fëmijët thonë se dikënd dashurojnë,
prindërit menjëherr FAT duhet tu urojnë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:48 am

Do te behem cigare te vij ne duart e tua,
Sa here te kesh nevoj te me puthesh mua,
Por ti zemer gjithmone ma prish planin,
Un behem cigare ti e le duhanin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:48 am

Sonte sdo te flasim per dashurin
As per ate qe kemi kaluar
Sonte do te ham e do te pim
Ndarja qoft e kaluar

Me mungon nuk e mohoj
Ste them te dua,por te dashuroj
Sdu te largohem nga ti
Po ashtu smud ta largoj as edhe lotin ne sy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:48 am

dy lule celin dy fruta qeshin
dy unaza nderrohen dy zemra
bashkohen fjal ka plot por nje
mjafton TE DUA FORT......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:49 am

Unë stë kërkoj të më duash shumë,
por të paktën çerekun nga sa të dua unë.
Ndoshta jetoj pak se jeta rrjedh si lumë,
ku i dihet jetës ndoshta s'jetoj dhe shumë.
Me ditë apo me vite, por sa te jetoj,
vec teje tjetër kurrë s'do dashuroj......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:49 am

Gjethet e pemes mbi ty rane
Pikat e shiut mbi mua
Si dy te pa njohur u pame
U degjua fjala te dua
U perserit me mijera zera
U end ne cdo skaj
Kryqin pa dashur bera
Zot na ruaj seshte faj....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:49 am

nje dit kur te zgjoesh mos laj syt me lot
se dikush tjeter do te tregoj se sjam
me ne ket bot,ti mos pyet si vdiqa
pyet si jetova,pyet si me shkuan
ditet qe pa ty i kalova.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:49 am

Nese me sheh ne ender mua duke lotuar. Mos u zgjo nga gjumi per te me kerkuar. Une do te jem shum large ku askush te mos te me shohe. Por ti mos u merzit jeten prap vazhdo. Nese vjen prap per te me kerkuar do te ta tregoj vendin se ku kam perfunduar. te lutem kur te me shohesh varrin ti mos qaj se posht atij dheu jam une qe skam faj......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:50 am

Nje dite do te te coj ne nje ishull te skrete e te te tregoj nje histori te vjeter. Te cilen e di vetem une e askush tjeter . nje vajze kish jetuar aty dikur e historine e saj kish gdhendur mbi nje gur. U perlota sapo lexova disa vargje . Ndjeva dhimbje per historine e asaj vajze . Nje djal kishte dashur ajo dikur . Por djali kete gje se kish ditur kurre . Ajo rinte e priste prej tij nje
veshtrim por djali perseri sja dhuronte ate kenaqesi. vajza cdo nate i lutej yjeve qe nje dite djali ta donte . Djali per vajzen ishte mbi cdo gje ndersa vajza per djalin sishte asgje. Tani qe vajza per djalin eshte mbi cdo gje . Ajo ka ikur e sjeton me . Ne qoftese dhimbje ndien kur lexon kete histori mos u shfaiqeso se te njejtin gabim ke bere dhe ti....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:50 am

Tre miq kam njohur . Detin qiellin e syte e tu . Te tre te kalter te tre te pa ane te tre te pa bese te tre genjeshtare . Deti me genjen me vale . qielli me shiun e pa bese . Syt e tu me genjejne me fjale....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Poezi "per Ty "

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum