www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi "per Ty "

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Poezi "per Ty "   Mon Dec 28, 2009 10:06 pm

First topic message reminder :

GJITHMONE KE NJE VEND

Gjithmone ke nje vend
Ne mendimet e mia,
Mes gezimit te brishte,
A trishtimit te zi,

Ne endrren time
Ishe vete bukuria,
Ndaj nje vendgjithmone,
E ke vetem ti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:50 am

nuk te dua per bukuri nuk te dua per trathti nuk te dua per interes por te dua deri sa te vdes.
nuk ka pas dit nuk ka pas net qe per ty mendon kjo zemer e shkret te dua pse nuk me beson te dua pse nuk me kupto per ty i lesh krejt e ku je ti tash. vuaj dit e nat kjo zemer e shkret njerin qe e desht sot po ban martes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:51 am

sdi sa jete me ka mbetur per te jetuar por dashuria ime per ty kurr nuk ka per tu shteruar mos me thuaj qe sme do lere zemeren le te komandoje ajo e di perse e them kete se vete e kam provuar kure vajzes i sh keleqejne syte me zemer eshte e dashuruar ti je shum e bukur por jo per ta bere qefin ty por se kam ra ne dashuri qe kur te pashe ne sy dhe nqoftese nuk me beson zoti le te ma marre ket shpirte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:51 am

Sikur
Sikur te isha lot,
te pikoj nga syri yt.
Sikur te isha afër do
ti mbyllja syt.
Sikur tëisha fjal të
dal nga goja jote.
Sikur të isha këngë ku
je të më gëgjoje.
Sikur të isha kujtime ku
je të më lexoje.
Sikur të doja, ti e di e di ti atë të më kujtoje.
Sikur të më një të
jem kudo pas teje.
Sikur të isha shi
do të më shije pas gjdo rrufeje.
Sikur tëkuptoje ty që më doje
do të doja të jemi bashkë.
e askush mos të na pengoj
Me dashte stënjoha.
Me dashurova stë kuptoja
të më thuash të dua
stë lejova të më tregoj
të më duash këtë se meritova
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:52 am

Nese egziston Bukuria,
ështe Fytyra jote.
Nese egziston Shkelqimi,
jan syt e tu.
Nese egziston Embelsira,
jan Buzet tua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:52 am

Me 7 shkronja te
emrit tim po te
e perfundoj kete kujtim me gezim e shum fat ju uroj
jet te gjatë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:52 am

Neser te pyet per mua
i thon se kam vdekur.
Nese kerko trupin tim
i thon se ështe kalbue.
Nese kerkon vallin
i thoni se gjendet se fung te detit.
Nese kerko syt te mi
i thno se nga lotet ju verbuan.
Nese e kerkon shpirtni tin
i thoni se jeton ne qiell te hapur...........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:53 am

Nënt vite
Këot nent vite shpejt
kaluam shkollen fillore e PëRFUNDUAM
shum mesime si mesuam
ndonje arsimtar i ofenduam
shum or i leshua
dhe per kete jemi penduam.
Bash kaluam shum gezime e hidherime.
LAMTUMIR o ju karrika.
Ne sdo te ulim me.
Lamtumir o ju banka
qe libra sdote kete me mbi to sdo te ket me.
Lamtumir o shkolla ime
gjithmon do mbetesh ime kujtime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:53 am

nga zemra me ike pa me than lamtumir me le pa arsye po tash qfaj kam un qe ti je larg e un te pres a mos vall je hidhru me mua mos se un te dua edhe pse e kam veshtir te jetoj pa ty un po pres qe ti nje dit te vish qe dhe mua zoti te ma plocoj deshiren qe te shoh ni her qe ta hjeki mallin qe ma ka rrembyer zemren nga dashuria qe kam per ty po ti ik aq leht sa qe un nuk e kuptoj mos vall tu kam ba bajt apo qka nese ti don ik un nuk mund te dirigjoj po beso se zemren time askush nuk mund qe ta sheron pos teje kuptom te dua adi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:53 am

desha tet harroj por ti prap me shfaqesh,a duhet te vuaj qe ti te kenaqesh,cfar te gezon ne jet kur un dhimbje ndjej,e di se nuk me don t'pakten mos me urrej.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:54 am

> >Marrim 12 muaj dhe i pastrojme mire e mire nga trishtimi, krenaria e tepert, urrejtja, zilia, frika dhe stresi.

> >Ndajme secilin prej tyre ne 28 ose 31 dite sipas rastit, ne menyre qe sasia te namjaftoje per nje vit te tere.

> >Cdo njeren prej diteve e pergatisim vecante duke e ndare ne tri pjese: nje pjese pune, nje qetesi dhe nje gjalleri me humor.

> >Pasi i kemi ndare shtojme mbi secilen: nje luge tolerance, nje fije bon sens dhe nje pike shprese.

> >Mbi masen e pergatitur hidhet shurup dashurie.

> >Fillojme dhe punojme brumin duke shtuar nje dore kurajo dhe me pas e pjekim me buzeqeshje dhe me nje filxhan kafe ose caj sipas rastit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:54 am

Kam rene ne pusi te dashurise tende
dhe armet i kam dorezuar pa kusht nuk di per cfare te te pyes sonte
je engjell apo djall qe more mendte e mia?
se kam rene ne pusi te dashurise tende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:54 am

ah koha e shkret po shum shpejt iki pa u par e gjithmon tuj te kerkue po ti me ikje u mshefshe nga krimineli i cili bani nje gabim te madh po nuk jam vrases un prap te dua si ma par po ti pse pse nuk ma dhe munsin qe te shoh ni her pse a nuk e meritoj pse po me mundon e tash kur ti si engjull u shfaqe po un si tja baj si ta bindi zemren se ti je ajo qe dikur ishim bashk e tash jo faji asht i imi ket nuk e mohoj po sikur veq nje her qoft edhe e fundit nje minut te shoh dhe te perqafoj qe ta shuaj mallin qe shum shum gjat po me mundon per ty vetem per ty aman te lutem mos me mundo se me ka marr malli per ty e zemren ta qecoj .te dua dhe do te dua pergjithmon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:55 am

Deri kur per ty do te mendoj
deri kur shpirti ty do te kujtoj
deri kur une e mjeri te duroj
deri ne fund te jetes zemra
ty do te dashuroj…
Mos e kupto kete si nje fjale te thjeshte
mos e kupto kete sikur tjeret thone
se kur te njoha menjehere te dashurova
dhe do te vazhdoj te dashuroj pergjithmone!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:55 am

sa her qe shikoj me behet xemra mal
sa her qe e perqafoj dhe nuk mund ta ndal
ka syt e bukur poashtu dhe floket
kur prekemi me duket se u dogjem ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:55 am

Ka te pakten 5 persona ne ket bot qe te duan deri ne piken qe vdesin per ty.Ka te pakten 15 persona qe te duan ne njefar menyre.Arsyeja e veteme qe je nje person te urren asht se don te jet si ti.Nje buzqeshje e jotja mund te ngazllej nje person qe nuk te do.Cdo nat dikush mendon per ty para se te flere.Paraqet boten per dikan.Nese nuk do ishe ti dikush nuk mund te jetonte.Je Special dhe Unik dhe per personin qe ti injoron prezencen e saj ajo te do.Kur ben budallakun ma te madh,ndonje gje e mir vjen nga ajo.Kur mendon se bota te kthen korrizin,shiko me kujdes:Je mbi te gjitha ti qe ja ke kthyer korrizin botes!!Kur mendon se ti nuk ke asnje mundesi,kur nuk ke at qe do,ka shum mundesi qe sdo ta arrish kurr.Nese beson tek vetja,heret apo von do ta kesh.Kujtohu gjithmon per komplimentet qe merr.Harroj fjalet e kqija.Thuaje gjithmon ate qe mendon per te tjeret,do te ndihesh me mir kur ata ta din.Nese ke nje mike te mir,jepi koh vetes dhe tregoi se cfare paraqet per te
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:55 am

Pse të dua kaq shumë
unë as vetë se di
ndoshta me kanë dehur
puthjet qe mi dhurove ti....


Dashuria fillon me puthje
e mbaron me lotë
ai që e ka provu
më nuk e duron dot....Fjala është fjalë
besa është besë
mos mendoni djale
se dashuria është interes...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:56 am

E di se tash ti je me te mirin gjum, e ndoshta edhe endrra duke endrruar,ndersa une ketu jam vetem me veten time duke biseduar me pikllimin e shpirtit qe kam dhe plaget e zemres duke u munduar qe ti sheroj.
Ashtu sic eshte plot erresir kjo nat njashtu eshte edhe jeta ime e humbur dhe e fundosur ne erresir,ku vazhdimisht dita dites po me terhek edhe ma shum e ma shum erresira drejt vetvetes.E tani jam lodhur duke luftuar e munduar kunder kesaj erresire te vetmis e ndoshta duhet te pajtohem me erresiren dhe vetmin sepse ndoshta keto jan shoqeruese te perjetshme te jetes sime.
Athua pse fati keshtu qenka i pameshirshem ndaj meje,pse vazhdimisht po me kethen shpinen dhe dhurat te hidhur cdo here me dhuron.
I vetmi shpetim per mua ka mbet Zoti i madh ne te cilin besoj se nje dit do te me gezon dhe nuk do te me harron,ku me miresit e veta do te ringjall shpirtin tim te humbur dhe do te sheron zemren time te plagasur.
Shpresa me mban gjall se nje dit edhe per mua do te ket pranver dhe fati i lumturis e i dashuris do te troket edhe ne zemren time.
Si mundem te harroj njevajze qe e kam dashur e ti si mundesh te harrosh nje djal qe ne zemer te ka mbajtur ,Si ke guxim te harrosh ate qe kurr ste ka urrejtur Si ke force te largohesh nga ai qe te don per jet ......? qe per ty qdo gje ka sakrifikuar dhe gjithmon vetem ty te ka dashururar
Te lutem zemer eja veq edhe nje here te te puth dhe te tregoj se sa te dua e ndoshta edhe ti me ne fund do te me duash mua...................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:56 am

Ajo e pyet : “Mendon që jam e bukur ?” Ai përgjigjet : “Jo!”

Ajo e pyet sërish : “A jam unë në zemrën tënde?” Ai përgjigjet : “Jo!”

Në fund, vajza pyeti : “Nëse të lë a do të qaje për mua?” Ai përgjigjet : “Jo!”

Vajza mbeti e trishtuar dhe vendosi të largohej nga i dashuri…Ai e përqafoi dhe i tha :

“ Unë nuk jam i dashuruar në ty – UNË TË DUA!!! Unë mendoj që nuk je e bukur – TI JE E MREKULLUESHME!!! Ti nuk je në zemrën time – TI JE ZEMRA IME!!! Kur t’i më lë, unë nuk qaj – UNË VDES!!!
Këta dy të dashuruar janë njohur 6 muaj para se filluan të kalonin, janë miqësuar,por mbi të gjitha e dashuronin njëri-tjetrin çdo herë e më shumë…

Një ditë, vajza i tregoi të dashurit të vet se ajo vuante nga një sëmundje e zemrës. Në çast e përqafoi atë, dhe filloi të qante!

Duke u ngutur për në të arritur me kohë në operacion, dhe për te hipur në aeroplan, ata as nuk mundën të përshëndeteshin!

Kur vajza u kthye e shëruar nga operacioni, ajo nuk e pa të dashurin e saj. E pyeti nënën se ku është ai? E ajo u përgjigj : “ A NUK E DI SE KUSH TA KA DHËNË ZEMRËN!?!Dërgoje këtë email tek të gjithë ata persona që i do, janë të dashuruar dhe mendon që dinë të duan…por dërgoje edhe tek ata që nuk e duan askë, ndoshta u ndihmon ta kuptojnë fshehtësinë e dashurisë…
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:56 am

me mir sot nje fund me dhimbje se nje dhimbje pa fund se ti kurr nuk me deshe vetem me akuzoje gjithmon po qa te bej kur jam dashuruar qa shum ne ty sa edhe kur me akuzon e me fyen per diqka qe nuk asht e vertet te duroj.Po tash i erdhi fundi Pishpirik edhe un kam pak dinjitet nuk jam ajo qe ti mendon nese te thash qe ty te dua nuk do te thot se gjithmon do te perkulem ty jo jo harroje se ma kurr nuk do te duroj asnje fyrje se lidhja jon nuk na shpien askund e dim mir te dyt....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:57 am

Nese pyet per mua i thoni se ka vdekur
Nese kerkon varin i thoni se gjindet
Ne fund te detit nese kerkon trupin
I thoni se eshte mykur nese kerkon
Shpirtin i thoni se pushon diku
Nthellsi te tokes nese kerkon
Syt emi i thoni se nga lotet
U verbua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:58 am

Nuk eshte edhe aq poezi dashurie
Por poezi vuajtje por nje
dashuri e madhe njekohesisht
Lind me nje dhimbje te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:58 am

Nese une do te vdes me mbulon
Dheu i zi mbi varrin tim do
Ta shkruaj te kam dashtur
vetem ty thikat i duroj
plumbat i pranoj por
Te ndahem prej teje
As qe e mendoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:58 am

E kam nje deshir oh sa eshte
E thjeshte me ti puth buzet
Tjeter skisha desht sa e
Embel eshte jeta sa e
Embel rinija por me e
Embla qenka dashuria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:59 am

Engjuli im
Endroj te gjej nje Njeri se e kupton fjalen dashuri.
Te shoh at dashuri ne syt e ti.
Endroj te perfundojn ditet se me vetmuan.
Te takoj dikend se me nje ZEMER nuk luan.
Te zgjohem me nje gezim ne mengjes.
Te di se me at dashuri dua te vdes.
Endroj nje njeri se me don dhe me gabime.
Endroj nje Engjul per tja falur zemren time.
Endroj te me shtrengonte fort ne gjirin e ti.
Por ku esht aj engjul ne ket dit te zi.
Aj engjul se dua tja lexoj deshirat nga buzet e mira.
Veq ket engjul e kerkoj skam tjera deshira.
Ndoshta aj do me gjen se Zemren e kam hapur per te.
Po shpresoj, se ne endra per nat e kerkoj me ze.
Te pres Engjuli im deri ne fund te jetes te pres.
Se kam deshir te jam pran teje deri sa te vdes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 31
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   Mon Jan 18, 2010 8:59 am

NE ORA 5 50 ME THE LAMTUMIR ,LAMTUMIR PER JET,PERSE NUK E DI POR DESHIROJ TA DI
,MOS NE ZEMREN TENDE,KA ZA VEND TJETER DASHURI,E PREJ ASAJ DITE FAQET E MIJA ME
LOT,E TE MALLKOJ ,TY O IDIJOT,KU E LE PREMTIMIN,O DJAL QE MA DHE,JE DUKE E SHKEL, AS
PAK SPO E SHE,SE ME DO VEQ MUA ,NE DASHURI U BETOVE,QE I DO TJERAT KURR SME
TREGOVE,ZOTI TE DENOFT ,QE ME LE TE VETMUAR ,POR MUA EDHE ME SHUM ,NJERIUT TE PA BES
QE I KAM BESUAR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi "per Ty "   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Poezi "per Ty "

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Internet | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblog.com
YlliehanaForum