www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 06, 2009 6:29 am

First topic message reminder :

?

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On
Edituar për herë të fundit nga lamyyy në Sun Nov 08, 2009 9:04 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Aug 18, 2010 3:06 am

1.Shoqerushme
2.Sjellshme
3.Energjike nuk lodhet kurr
4.E menqur
5.E sinqert
6.E dashne
7.Te ndihmon qka do qe kish nevoj
8.Besnike
9.........10..........qekaq mu kujtu permomentin
puq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Aug 19, 2010 10:08 pm

lola loqk , a je gjall ??? sa lexova se t`kishin pas myt me pytje xhuloozaat , veq per met lodh ty...nncncnc e kan nga inati cherriii hahahahhahahahha
se je ma e mirata ha buzen kisss hhihihhi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Aug 19, 2010 10:52 pm

CeLuShi shkruajti:
kjo si lola ma qa mi than e bukur me te nime e kam edhe une me te pame hala haha:D veq e mir osht shtriga ska me kta komplimente edhe per ty je Njish fare haha:D

Flm celushi haha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Aug 19, 2010 10:53 pm

bRuNneta shkruajti:
mi then shtrigg...pak eshte....arush.....hala me pak.....qurr sban hiqq.....se mjaft pak,,,,,spas pak...jahhahaha ..


kjo i jep vler forumit....i jep hijeshi shum shumm e talente dhe te dashur kemi...

Flm brunneta ,qa tme thush se kom dert krejt i kam kapak qur,arush ,shtrig e trent hauahuh

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Aug 19, 2010 10:54 pm

Twilight shkruajti:
1.Shoqerushme
2.Sjellshme
3.Energjike nuk lodhet kurr
4.E menqur
5.E sinqert
6.E dashne
7.Te ndihmon qka do qe kish nevoj
8.Besnike
9.........10..........qekaq mu kujtu permomentin
puq

Boll shum tu paskan kujtu loqk turp flm shum haha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Aug 19, 2010 10:56 pm

mandarina shkruajti:
lola loqk , a je gjall ??? sa lexova se t`kishin pas myt me pytje xhuloozaat , veq per met lodh ty...nncncnc e kan nga inati cherriii hahahahhahahahha
se je ma e mirata ha buzen kisss hhihihhi

hahaah po a lodhet dreqi breee ,ju hargjun pytjet skishin mo qka me m pyt e m qun prej karrike ,se sa per qe mkan lodh edhe 1 jav kisha nejt n karrik ahuahuahuahu ...Kiss edhe une ty buzen,ta du jeten pissee me bikine hahahah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Aug 19, 2010 10:59 pm

ani shihe kto qysh nuk e pranon qe je lodh te shkojshin djerst si ujvara e mirushes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Aug 19, 2010 11:08 pm

osa001 shkruajti:
ani shihe kto qysh nuk e pranon qe je lodh te shkojshin djerst si ujvara e mirushes

ani ti mi fshishe me palloma,t thojsha merre naj peshkir hauhauahuahauhu

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Aug 19, 2010 11:20 pm

Lolaa eshte ylle krejt puq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Aug 20, 2010 7:11 pm

Alba shkruajti:
Lolaa eshte ylle krejt puq

FLm loqk turp

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Aug 21, 2010 10:33 pm

E thjesht por tejet e veqant
E pazevedesueshme ne qdo aspekt dhe pikpamje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Aug 26, 2010 8:15 pm

luani shkruajti:
E thjesht por tejet e veqant
E pazevedesueshme ne qdo aspekt dhe pikpamje

Flm luan bukuroshja

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Aug 26, 2010 10:23 pm

shume aktive,mike..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Aug 30, 2010 8:24 am

10%█▒▒▒▒▒▒▒▒▒ Nice

20%██▒▒▒▒▒▒▒▒ Great

30%.███▒▒▒▒▒▒▒ Super
......
40%████▒▒▒▒▒▒ Brilliant

50%█████▒▒▒▒▒ Beautiful

60%██████▒▒▒▒ Sweet

70%███████▒▒▒ Honey

80%████████▒▒ Star

90%█████████▒ Perfect

100%██████████ Next
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Aug 30, 2010 6:12 pm

Shaban Cakolli shkruajti:
shume aktive,mike..........

Flm shum shaban

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Aug 30, 2010 6:13 pm

sweet_melaqja shkruajti:
10%█▒▒▒▒▒▒▒▒▒ Nice

20%██▒▒▒▒▒▒▒▒ Great

30%.███▒▒▒▒▒▒▒ Super
......
40%████▒▒▒▒▒▒ Brilliant

50%█████▒▒▒▒▒ Beautiful

60%██████▒▒▒▒ Sweet

70%███████▒▒▒ Honey

80%████████▒▒ Star

90%█████████▒ Perfect

100%██████████ Next

Flm loqko Shummm turp turp

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Tue Aug 31, 2010 5:23 am

qyky 100% me pelqen,keshtu mendoj une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Sep 02, 2010 12:30 am

Vajze e zgjuar si dhe me nje karakter te fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Sep 02, 2010 5:20 am

per lolen mendoj qe veq kur te vij ndonje dite te me vizitoj ne spital .......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Sep 02, 2010 6:53 am

nuk shkon ne spital ajo,mendoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Sep 06, 2010 8:22 am

E bukur , E sinqert , E embel , E thjesht , E zgjuar , E mencur , E buzqeshur , E mahnitshme , Elegante , Elezetshme ;), Jo arogante haha:D , Jo xheloze haha:D , JO mafijoze haha:D. Por thjesht ma e mira.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Sep 06, 2010 6:45 pm

Zbulusja shkruajti:
Vajze e zgjuar si dhe me nje karakter te fort

FLM Zbuluesja

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Sep 06, 2010 6:45 pm

luani shkruajti:
per lolen mendoj qe veq kur te vij ndonje dite te me vizitoj ne spital .......

Pse djal qka ke?

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Sep 06, 2010 6:46 pm

Shaban Cakolli shkruajti:
nuk shkon ne spital ajo,mendoj

Qe de ,sdi qka koka pik luani me m qu ne spital?

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Sep 06, 2010 6:47 pm

osa001 shkruajti:
E bukur , E sinqert , E embel , E thjesht , E zgjuar , E mencur , E buzqeshur , E mahnitshme , Elegante , Elezetshme ;), Jo arogante haha:D , Jo xheloze haha:D , JO mafijoze haha:D. Por thjesht ma e mira.

turp bukuroshja turp bukuroshja turp bukuroshja turp bukuroshja turp

KUKukuku kuku kuku gjith kto fjal per my a?
IShalla i meritoj me te vertet :)...FLM osa001

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum