www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 06, 2009 6:29 am

First topic message reminder :

?

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On
Edituar për herë të fundit nga lamyyy në Sun Nov 08, 2009 9:04 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Dec 18, 2009 5:22 am

TE GJITHE PASKAN THAN MIR MIR MIR E UNE PO THAM EDHE UNE MIR QY GAGAGA LOLA QIK SUPER JE VEQ VAZHDO PO TE THAM QETASH PA TE NJOFTE SE ME BA ME TE NJOFTE KU ME DTE QKA THAM GAGAGGAAGA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 19, 2009 8:11 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sun Dec 20, 2009 1:50 am

Ju falemnderit te gjitheve per vleresimet pozitive,askush nuk eshte i persosur e as une ...andaj mos hezitoni nese keni diqka negative per te thene :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
>blerim<
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 459
Data regjis. : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Dec 26, 2009 10:22 am

te gjitha mendimet e antarve ilexova dhe me te vertet jan pergjigj si duhet emeriton respektin dhe fjalet me te bukura q i thuhen nje personi qe esht perfekt me tana te mirat ke respekt nga un motrushe 🎅
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dana
Forum Legend
Forum Legend


Numri i postimeve : 92
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : @VPS

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Jan 02, 2010 8:14 pm

lola 1sh tkom haha:D mpuqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Jan 02, 2010 9:48 pm

ska fjal e pa pare eshte lolaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dana
Forum Legend
Forum Legend


Numri i postimeve : 92
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : @VPS

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Jan 02, 2010 10:00 pm

negative po thom qe je e mir :S:$:pahauhauh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Jan 02, 2010 10:07 pm

LOLA - e rrespektushme,argetuse ,inetelegjente ,aspak indiferente ndaj te tjerve me nje fjale persone i mrekullushem ....respekt lola
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dr.Dugi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 65
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 28
Location : Aty ku as derqi vend nuk ka

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Jan 02, 2010 11:23 pm

Lola eshte nje qupez kompakte, le te vazhdoj keshtu si eshte !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sun Jan 10, 2010 8:25 pm

Ohh Perfekt loqk haha mpuqqqqqqqqqqqqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
enndrit
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 48
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 25
Location : Peje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Apr 08, 2010 4:26 am

qetash po e di se koka gjall :P hahaha
shume e mire osht :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Apr 08, 2010 4:54 am

mendoj se ka hup rrugen kjo qika hahahha po mos bani dert se e kam lajmru personalisht tek emosioni .....njerez te humbur n`oborr ...... se shpejti me info new hahahhahh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Apr 09, 2010 10:27 pm

Qik e shpis, e mire, si hona 15...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
crazY.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 231
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 24
Location : n'kallafc:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Apr 14, 2010 2:37 am

mozomokeq:A:P

Lolaa osht looqk♥️
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Apr 15, 2010 11:06 pm

E mir e shtir, boll livdohet...


edhe per at mp qe ma kishe qu tkisha thon "ATO LOGO jon kon sa per fillim ,se i kam ndrru! tkisii`
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Apr 16, 2010 11:58 pm

Vazje mjaft e zgjuar,simpatike dhe e dashur shume
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Apr 19, 2010 5:30 pm

BeLti shkruajti:
E mir e shtir, boll livdohet...


edhe per at mp qe ma kishe qu tkisha thon "ATO LOGO jon kon sa per fillim ,se i kam ndrru! tkisii`

Gabim m paske vleresu Belti, te vetit e mia jan te kunderta me ato qe i ke thon ti ,Une jam :

E keqe ,e urte dhe nuk livdohem :).....Se di a per fillim a per fund i ke ato logo ,une nje her e vizitova dhe i pash se kishin qen te njejta me ato qe nuk i ke pelqy u habita ...:P:P

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Apr 21, 2010 4:42 am

quditet shpesh kjo ;) uhauahuahuah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Wed Apr 21, 2010 10:22 pm

Esht personi qe e mban GJALL ket FORUM.. esht e pazevendsushme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Tue May 04, 2010 9:42 pm

Lola ashte nji vajz me te gjitha te lumt moj Lola te uroj sukse ne jet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
chu chu
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 615
Data regjis. : 30/04/2010
Location : LARG NGA KTU

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Tue May 04, 2010 10:30 pm

shoqe e mir e dashur etj etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu May 06, 2010 3:46 am

mendoj se shum u kan keq para do dite se kish humb barca ( pun e madhe ) tash kam ble do banana dhe e kam njet me shku me paa, mos po ja hek merzin pak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat May 08, 2010 9:28 am

Per lolen a....Cka te them forumi pa to ska shije.....Eshtee e mir, e dashur, e sjellshme, e shoqerueshme, ka postime te mira...Ben hajgare aty ku duhet...Kam shummm respekt per ty lola...Vazhdoo keshtu siq je....Mpuqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu May 20, 2010 2:36 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat May 22, 2010 8:06 pm

valla veq kush te rrenn see shtrig osht kykyk nuk e njihni ktaaaaa masi mka qit edhe ne fb qka me prit prej sej ahuahuahuahaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum