www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për lola-n?   Fri Nov 06, 2009 6:29 am

First topic message reminder :

?

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On
Edituar për herë të fundit nga lamyyy në Sun Nov 08, 2009 9:04 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Jan 20, 2011 1:39 am

Me te vertet je e embel ne bised ,taman shoqe si duhet e mire dhe e
hapur ne bised ,din humorin ,inteligjente ,keni postime me vler....Respect nga ana ime ,ju pershendes ku do qe jeni...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
LeeAa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 525
Data regjis. : 20/06/2010
Age : 55
Location : Ne'Boten time

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Jan 22, 2011 2:00 am

Lolaaaa si Shpirt bre ..E sjellsheme shoqerushem e dashur intelegjente Cka te them me...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Jan 22, 2011 5:02 am

se njoh moj qy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Jan 29, 2011 4:27 am

LeeAa shkruajti:
Lolaaaa si Shpirt bre ..E sjellsheme shoqerushem e dashur intelegjente Cka te them me...

FLM leAaa (K) puq

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Jan 29, 2011 4:28 am

Shaban Cakolli shkruajti:
se njoh moj qy

Ani se njoftohemi :P:P:P hahahah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Jan 31, 2011 4:30 am

aww awww qa te folsh osht e teper :xD(Sen svynnn hiqqqq po rrej qyee ) si shnolll e larmee e vyme mos vettt me ba me ja jep ni pun me kryy maa ski qa e kqyrr at pun se e kryn perfekt krejt qaqi osht e vymeee xD hupppppp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Jan 31, 2011 4:41 am

ska ma damë në nahi te Ferizajit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Tue Feb 01, 2011 9:04 pm

ekeqe sen nuk vyn ani a eshte tifoze e barces spo e zgjas ma shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon May 09, 2011 7:13 pm

mendoj se e du shum e kam llokum prej kur jam dashuru dhe besoj se kemi mu martu qyyyy puuuuqqq lola
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon May 09, 2011 7:57 pm

mandarina shkruajti:
mendoj se e du shum e kam llokum prej kur jam dashuru dhe besoj se kemi mu martu qyyyy puuuuqqq lola

Qy qy a veq mendon se me don ,a me don.Une ty t du me krejt qenien time,te adhuroj ,t`kom shpirt.Mu martu kismet kete vere :).A pe thirrim najkon prej forumi a hiq ?

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Jun 30, 2011 11:48 pm

lola shkruajti:
mandarina shkruajti:
mendoj se e du shum e kam llokum prej kur jam dashuru dhe besoj se kemi mu martu qyyyy puuuuqqq lola

Qy qy a veq mendon se me don ,a me don.Une ty t du me krejt qenien time,te adhuroj ,t`kom shpirt.Mu martu kismet kete vere :).A pe thirrim najkon prej forumi a hiq ?

sdi t kqyrim niher nese kan naj dhurat tmire e strejt i thirrum nese jo ncuk pse mu hargju na dyja hahahaa

une qka mendoj e bj
kete ver ty tmartoj
sepse shum te dashuroj
ty kjo tash a te mjaftoj???? haha haha haha haha haha haha .d. .d. .d. .d.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Jul 01, 2011 11:29 pm

mandarina shkruajti:
lola shkruajti:
mandarina shkruajti:
mendoj se e du shum e kam llokum prej kur jam dashuru dhe besoj se kemi mu martu qyyyy puuuuqqq lola

Qy qy a veq mendon se me don ,a me don.Une ty t du me krejt qenien time,te adhuroj ,t`kom shpirt.Mu martu kismet kete vere :).A pe thirrim najkon prej forumi a hiq ?

sdi t kqyrim niher nese kan naj dhurat tmire e strejt i thirrum nese jo ncuk pse mu hargju na dyja hahahaa

une qka mendoj e bj
kete ver ty tmartoj
sepse shum te dashuroj
ty kjo tash a te mjaftoj???? haha haha haha haha haha haha .d. .d. .d. .d.
Po qysh s`me mjaftoj
zemren time ma harrnoj
cop cop mu ka pas shky
tu mendu zemer ne ty hahahah

ti du shkronjat oj zemer ahaha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sun Jul 03, 2011 5:36 am

Cka me mendu per to allahile.. per dit po menona boll ke mo me menu, tash du veq me vepru e me bertit "LOLAAAAAAAAAAAA I LOVE UUUUUUUUU"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sun Jul 03, 2011 7:27 am

Zoti na rujt prej saj me ta pre udhen 40 dite mar ste shkon haha:D:D:D:D:D:D:D

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Mon Jul 04, 2011 9:00 pm

KaTiLe shkruajti:
Cka me mendu per to allahile.. per dit po menona boll ke mo me menu, tash du veq me vepru e me bertit "LOLAAAAAAAAAAAA I LOVE UUUUUUUUU"

Mos mendo shum se lodhesh ahhaahhah
KAtile ta ha zemreeeeeennnnnnn

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Tue Jul 05, 2011 4:33 am

lola shkruajti:
KaTiLe shkruajti:
Cka me mendu per to allahile.. per dit po menona boll ke mo me menu, tash du veq me vepru e me bertit "LOLAAAAAAAAAAAA I LOVE UUUUUUUUU"

Mos mendo shum se lodhesh ahhaahhah
KAtile ta ha zemreeeeeennnnnnnpoooo me ti lan une dhamt per me ja hanger ti zemren , hahahah po ae din muri se 1 nga 1 ti heki prej gojs ahhahahhh
mos um tradhto ashiqare
ojj ti vjaz shqiptare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Jul 07, 2011 7:30 pm

mandarina shkruajti:
lola shkruajti:
KaTiLe shkruajti:
Cka me mendu per to allahile.. per dit po menona boll ke mo me menu, tash du veq me vepru e me bertit "LOLAAAAAAAAAAAA I LOVE UUUUUUUUU"

Mos mendo shum se lodhesh ahhaahhah
KAtile ta ha zemreeeeeennnnnnnpoooo me ti lan une dhamt per me ja hanger ti zemren , hahahah po ae din muri se 1 nga 1 ti heki prej gojs ahhahahhh
mos um tradhto ashiqare
ojj ti vjaz shqiptare

Opssss me nxune me pel per dore hihihi,edhe nime dhomt ti mi ke vnu ,kom harru krejt se jon pron e jotja .Sorry zzemer se ste tradhtoj mooo
Katile lexo ne PM :P hahahahh

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Jul 08, 2011 6:46 am

ncuk ma ashiqare ok hahaah

lola ndjehem hoooot hooot pran teje me ben hoot hooot .......... shikoje videon per detaje me te hollsishme hahahahha
https://www.youtube.com/watch?v=3ta-ZF6NRxg

veq du me tkallxu se sa hoot jam pran teje hahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Jul 08, 2011 5:30 pm

mandarina shkruajti:
ncuk ma ashiqare ok hahaah

lola ndjehem hoooot hooot pran teje me ben hoot hooot .......... shikoje videon per detaje me te hollsishme hahahahha
https://www.youtube.com/watch?v=3ta-ZF6NRxg

veq du me tkallxu se sa hoot jam pran teje hahahah

Oh thenk ju zemer ,edhe une po ndihna hala ma HOt me ty aggagaga tkom zemer bree

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Jul 09, 2011 9:52 pm

per lolen ne te menon mandarina haha shoqe e pa zevensushme

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Fri Sep 30, 2011 8:25 pm

KoSoVaLiA shkruajti:
per lolen ne te menon mandarina haha shoqe e pa zevensushme

Po plas nga xhelozia haha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
WebMaster
Off line
 Off line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Oct 01, 2011 1:41 am

tyben qitash hiq spo vyn u demelav deri ne pik te fundit.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës  i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Sat Oct 01, 2011 7:01 pm

lamy je ka ngjet se qika me sabah ktu asht... ezoja walla....vetmse lamy inat poja ka haha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Oct 06, 2011 12:10 am

osht loqk shpirt e mirr e ombel e dashurr krejjttt llokumm gjithqkka t`mirr ka tduushum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
dr.Dugi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 65
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 28
Location : Aty ku as derqi vend nuk ka

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   Thu Oct 06, 2011 5:55 am

Goc e mire eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lola-n?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për lola-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 11 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum