www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Fjalët më infektuese në internet ! Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Fjalët më infektuese në internet ! Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fjalët më infektuese në internet !

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Era..
Forum Legend
Forum Legend
Era..

Numri i postimeve : 1263
Data regjis. : 25/12/2009

Fjalët më infektuese në internet ! Empty
MesazhTitulli: Fjalët më infektuese në internet !   Fjalët më infektuese në internet ! EmptyThu Dec 31, 2009 1:02 am

Gjasat më të mëdha që kompjuteri juaj të infektohet me virus i keni nëse me ndonjërën prej makinave të kërkimit të internetit shkruani fjalët "Free Music Downloads", "Lyrics" dhe "Screensavers", ka tërhequr vëmendjen kompania për siguri në internet McAfee.

Në të njëjtën rast McAfee ka theksuar se fjala e fundit është më e rrezikshmja, sepse 60 për qind e rezultateve të kërkimit në vete përmbajnë kode dashakeqe. Nëse klikoni në rezultatin për kërkimin e fjalës “free”, gjasat që të infektoni kompjuterin tuaj me ndonjë virus janë 21 për qind.

McAfee ka bërë ndarjen e fjalëve të rrezikshme edhe sipas kategorive. Gjithashtu, ekziston ndarja e fjalëve infektuese sipas shteteve, sipas të cilës ndarje britanikët duhet të janë të kujdesshëm me përdorimin e fjalës "Bebo", francezët me atë "poker", derisa spanjollët me "Anatomia de grey".

Nga personat e famshëm, para të gjithëve do të iu “infektojë” Brad Pitt, kështu që zonja, kujdes kur shkruani emrin e tij në tastierë dhe në makinë kërkimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Fjalët më infektuese në internet !

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Puthjet infektuese
» Fjalët që të dënojnë me heshtje !
» Robben: Fjalët e mia po keqkuptohen
» Fjalet e fundit te botes
» Fjalët dhe (pa)rëndësia e tyre
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Informatikë Programim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum