www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina Ismajli : Lus Zotin që të rilindë dashuria në zemer!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Adelina Ismajli : Lus Zotin që të rilindë dashuria në zemer!   Thu Dec 31, 2009 7:53 am

Adelina Ismajli : Lus Zotin që të rilindë dashuria në zemer!
Këngëtarja Adelina Ismaili nuk ndalet. Ajo përgatitet për këngë të reja, të cilat do të dalin në treg së shpejti. "Momentalisht po përgatis një këngë të re, e cila shpresoj që në muajt e parë të vitit që po vjen të realizohet edhe si videoklip.

Bëhet fjalë për një ide mjaft të çuditshme, që nuk është bëre ndonjëherë dhe pres finalizimin me padurim. Nuk dyshoj që do të ketë shumë diskutime. Po flas vetëm për ato që po punoj për tregun shqiptar, sepse si artiste zvicerane nuk më lejohet momentalisht të flas për aktivitetet në Evropë”, tregon këngëtarja.

Adelina është shumë e angazhuar nëpër aktivitete të ndryshme në diasporë dhe po punon fuqishëm në realizimin e planeve, të cilat si duket janë primare për këngëtaren.

"Impenjimet e shumta për këngët, fotot, regjistrimet në Zvicër, ku obligohem me kontratë, më kanë privuar nga disa aktivitete në Kosovë dhe kjo më bën të ndjehem pak në borxh për fansat atje. Megjithatë karriera ime reale tani po mbin në Evropë dhe ajo shqiptare mbetet si hobi, ku kthehem herë pas here për fansat dhe familjen.

Pra, këtë vit me fatin dhe shëndetin do të dëgjoni këngë e do të shikoni klipe "Made in Sëitzerland”. Ndërkohë sa i përket jetës private ajo tregon se akoma nuk ka ndonjë gjë të re”, por që këtë vit do të dëshironte ndonjë dhuratë nga Zoti. "Nuk ka ndonjë gjë interesante që do të mund të thosha për jetën private.

Jeta ime private është si kurrë e lidhur me karrierën dhe nëse pyesni se cila do ishte dëshira ime për këtë vit, atëherë e them pas kaq shumë kohësh: "Po, ia dëshiroj vetes dashurinë. Zoti më ka dhënë të gjitha shenjat dhe fatin që edhe në zemrën time të rilind ajo ndjenjë hyjnore”, thekson Adelina.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Adelina Ismajli : Lus Zotin që të rilindë dashuria në zemer!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum