www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për dana

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për dana   Sat Jan 02, 2010 10:27 am

?

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për dana   Sat Jan 02, 2010 6:25 pm

Dana e njoh me moti dhe e kam verejt menqurin dhe talentin e tij andaj edhe e ftova ketu tek ne ,te i tregoj se si vleresohet anetari ketu :) .

_________________________________________________________________________

Edituar për herë të fundit nga lola në Sat Jan 02, 2010 6:45 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për dana   Sat Jan 02, 2010 6:37 pm

Paj Qysh po shihet n'fillim nuk ka vrejtje..sidomos per kah ana talentit Xix krejt ..mendime ma te hollesishme ju tregoj kur ta njoftoj ma mir:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për dana   Sat Jan 02, 2010 6:40 pm

dana eshte perfekt deri me tani vazhdo kshtu veq perpara je njesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për dana   Sat Jan 02, 2010 9:27 pm

Dita mir thon shihet ne mengjes edhe Dana ashtu po shihet qe ka talent dhe ashte shume mir ate talent dhe menquri ku po e tregon edhe ketu shpresoj qe keshtu te vazhdosh se shume nice je ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për dana   Sat Jan 02, 2010 10:19 pm

Njeri i mire, inteligjent na beri forumin me .com dhe .net e falenderoj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dana
Forum Legend
Forum Legend


Numri i postimeve : 92
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : @VPS

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për dana   Mon Jan 04, 2010 12:31 pm

ju dua kejtve;)ktu mkini haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për dana   Sat Jan 09, 2010 10:39 pm

Ohhh kto e kam evlad bre huahauhahuah

Esht shum shum i kendshem.. djalosh tej mase.. Kritikat i pranon shum mir.. Esht i ri por me mendje esht i pjekur.. Vazhdo kshtu se je yll.. Tkam xhann motra yte (DADA) hauahhuahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dana
Forum Legend
Forum Legend


Numri i postimeve : 92
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : @VPS

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për dana   Sun Jan 10, 2010 9:53 am

auhauhauhauhahuahuahu tdua sis haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për dana   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për dana

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum