www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gabimet qe bejne femrat ne takimin e pare!!:D:D

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gabimet qe bejne femrat ne takimin e pare!!:D:D   Sun Jan 03, 2010 4:26 am

Gabimet qe bejne femrat ne takimin e pare!!haha:D


1-Bejne shume tualet per tu dukur bukur e per te lene nje pershtypje te mire si per here te pare (gje qe ne meshkujt e kemi shume inate).

2-Kur ulemi per te pire dicka ulen ne karrigen me te larget te mundshme me ate qe jemi ulur ne (por ama aroma e parfumit akoma ndihet).

3-Edhe nese ne meshkujt kur mundohemi te bejme ndonje batute ja kpusim ndonje budallalleku si pa dashur (normale kjo kur flasim vetem ne shumicen e kohes) gocat bejne nje shprehje ne fytyre te tille qe na ben te ndihemi ne faj per ate qe thame, ne vend qe te bejne sikur qeshin e te kaloje lehte kjo situate.

4-Edhe pse eshte ora 8 e darke ato porosisin kafe per te na kursyer neve. (merr moj nej martini aty edhe hajde pak ne qef e te rrjedhe muhabeti lirshem)

5-Nuk flasin shume por edhe kur flasin thone fjale terrorizuese per ne si: tregojne aventurat e jetes (edhe pse pak nga to) dhe ne fund na thone qe tani nuk kane me moshe per gjera te tilla. Me pak fjale te qojne tek burimi e nuk te japin uje.

6-Kur del nga lokali nuk pranon hipen ne makine qe ta shoqerosh per ne shtepi por te duhet te ecesh ne kembe deri tek shtepia e goces. (mire deri ne vitet 2000 po tani ka me teper siguri pse nuk hipni ne ate drec makine e te ecim tamam si ka lezet?)

7-Del nga makina me te per ta shoqeruar deri afer shtepise dhe mezi pret qe ti japesh puthjen e pare kur ajo te thote, ne vendin me me drite, me te ekspozuar dhe me me shume njerez: "ketu mberrita ne shtepi dhe duhet te ndahemi" dhe te buzeqesh sikur po thote me vete: "ta hodha". damn.

Mos keqkuptoni keto jane gabimet qe bejne femrat dhe jo sjellja e pergjithshme e femrave dhe gjithe kjo eshte me teper per gallate.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gabimet qe bejne femrat ne takimin e pare!!:D:D

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum