www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Acer Aspire One 532h

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Acer Aspire One 532h   Sun Jan 03, 2010 9:43 pm

Acer Aspire One 532h

Modeli i parë i Acer i bazuar në procesorin Pineview ofron pajisje klasike dhe dizajn të njohur të netbookëve të kompanisë.

Acer ka për qëllim që gjatë këtij muaji të zgjerojë linjën e vet të netbookëve Aspire One me modelin 532h të bazuar në platformën Pine Trail.


Kompjuteri në dizajnin dhe dimensionet e njohura ka ekran 10.1 inçësh WSVGA, një gigabajt RAM dhe grafikë të integruar të Intelit GMA 3150 në procesor Atom N450 me takt punues 1.66 GHz.


Pjesa tjetër e pajisjeve gjithashtu është klasike për netbookë – disk prej 160 gigabajt, rrjeti me dhe pa tela, lexuesi i kartelave të memories, altoparlantët stereo dhe kamera e uebit.


Acer ka për qëllim që modelin Aspire One 532h ta ofrojë në tri ngjyra të shtëpizës, derisa çmimi i rekomanduar me versionin Windows 7 Starter kushton 300 dollarë amerikanë.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Acer Aspire One 532h

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum