www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Paraqitet DreamBook Light U11

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Paraqitet DreamBook Light U11   Sun Jan 03, 2010 9:43 pm

Paraqitet DreamBook Light U11

Kompania Pioneers Computer nga Australia ka paraqitur një laptop ultra të hollë me trashësi prej 26.9 milimetra i cili futet në funksion nga procesorët CULV të Intel.

DreamBook Light U11 karakterizohet nga diagonalja e ekranit prej 11.6 inç me rezolucion 1.366 x 768 piksela, derisa kur bëhet fjalë për përzgjedhjen e procesorëve përdoruesve u kanë lënë në dispozicion 1.2 GHz Celeron SU2300, 1.3 GHz Pentium SU4100 apo Core 2 Duo SU 7300, 1.4 GHz C2D SU9400, apo 1.6 GHz C2D SU9600, deri në katër gigabajt memorie të sistemit, 1 terabajt hapësirë për ruajtje të dhënave si dhe kartelë e integruar grafike GMA 4500.


Ky laptop kompjuter ka edhe lexues të kartelave 4-in-1, Ethernet prej një gigabajt, Wi-Fi, Bluetooth e 3G, kamerë uebi prej 1.3 megapikselash si dhe bateri prej 4 e 7 qelish


 


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Paraqitet DreamBook Light U11

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum