www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Premiera e Ford Mustang GT në Detroit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Premiera e Ford Mustang GT në Detroit   Sun Jan 03, 2010 9:50 pm

Premiera e Ford Mustang GT në Detroit
Në panairin e radhës së automjeteve në Detroit, i cili mbahet në mesin e muajit janar të vitit 2010, Ford do të paraqes për herë të parë modelin e vet të ri Mustang GT.
Para pak ditësh në publik kanë rrjedhur fotografitë e fabrikës të automjetit të ri të zjarrtë Mustang GT.

Ford Mustang GT futet në lëvizje nga motori 5.0 litërsh V8 i cili zhvillon 418 kuaj fuqi dhe moment rrotullimi prej 529 Nm.

Më shumë detaje teknike megjithatë do të bëhen publike pas paraqitjes zyrtare të këtij automjeti në Detroit.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Premiera e Ford Mustang GT në Detroit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum