www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung 14MP CL80

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Samsung 14MP CL80   Sun Jan 03, 2010 9:51 pm

Samsung 14MP CL80
Samsung ka paraqitur edhe një fotoaparat kulmor, atë CL80.
Këtë model e karakterizon sensori prej 14 megapikselash, stabilizimi optik i fotografisë si dhe ekrani 3.7 inçësh AMOLED i ndjeshëm në prekje.

Karakteristikat tjera përfshijnë edhe incizimin e video materialeve me 720p, qasja për kartela të memories microSD, lidhja USB 2.0 si dhe zoomi optik i shtatëfishtë.

Karakteristika e tij Instant Upload u mundëson përdoruesve që video-incizimet e tyre t’i ngarkojnë në shërbimet Facebook, Flickr, Photobox, Picasa si dhe YouTube.

Më shumë informata për këtë pajisje do të na ofrojë vet kompania Samsung e cila pritet të paraqes zyrtarisht këtë fotoaparat në panairin e elektronikës shpenzuese CES në mesin e muajit të ardhshëm.

Postuar: 11:57 / 29 Dhjetor 2009 | RSS
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Samsung 14MP CL80

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum