www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rritet pirateria e librave elektronike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Rritet pirateria e librave elektronike   Sun Jan 03, 2010 9:51 pm

Rritet pirateria e librave elektronike
Kur merret parasysh popullariteti në rritje i lexuesve të librave elektronike si pajisja Amazon Kindle, rritet edhe interesimi për piraterinë e librave elektronike.
Para se lexuesit e librave elektronike të mos bëheshin të popullarizuar, pirateria e librave elektronike nuk ka qenë edhe aq e pranishme.

Megjithatë, me numrin çdo ditë e më të madh të titujve të ndryshëm, rrite edhe interesimi i piratëve të cilët librat elektronike fillojnë t’i ofrojnë nëpërmes rrjeteve të ndryshme për shkëmbim të përmbajtjeve e madje edhe faqeve ë internetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rritet pirateria e librave elektronike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum