www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MSN Messenger për Mac në 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: MSN Messenger për Mac në 2010   Sun Jan 03, 2010 9:52 pm

MSN Messenger për Mac në 2010
Pasi që gjatë vitit 2009 nuk ka arritur të paraqitet MSN Messenger për Mac, vijnë fjalë të forta se kjo gjë megjithatë do të ndodhë gjatë vitit 2010.
Megjithatë, në pyetje është aplikacioni të cilin e përdorin një numër shumë i vogël i përdoruesve, prandaj edhe ata deri më tani sigurisht kanë hequr dorë nga pritja e këtij përditësimi.

Përditësimi për aplikacionin MSN të kompanisë Microsoft do të duhej të sillte me vete video dhe audio mbështetje për shfrytëzuesit e Mac.

Informacioni për shtyrjen i ka dëshpëruar ata të cilët u kujtohet një paralajmërim i ngjashëm nga viti 2008 kur ishte thënë bindshëm se ky aplikacion për Mac do të vinte gjatë vitit 2009.

Ekipi zhvillues i MSN për Mac pohon se përditësimi do të vjen në muajin mars dhe me vete do të sjell karakteristika të cilat do të dëshmojnë se pritja ia ka vlejtur.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

MSN Messenger për Mac në 2010

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum