www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Popullariteti i Facebook në Japoni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Popullariteti i Facebook në Japoni   Sun Jan 03, 2010 9:52 pm

Popullariteti i Facebook në Japoni
Facebook po bëhet çdo ditë e më i popullarizuar në Japoni, tregojnë të dhënat të cilat kanë të bëjnë me vizitorët e kësaj faqe në fund të këtij viti.
Megjithatë, Facebook në Japoni edhe më tutje mbetet pas rrjetit më të shoqërim online Maxi, thuhet në hulumtimin e publikuar nga ana e kompanisë NetRatings Japan.

Në muajin nëntor të këtij viti Facebookun e kanë vizituar 1.39 milionë vizitorë unik në krahasim me 355.000 vizitorë të cilët e kishin vizituar këtë rrjet në muajin nëntor të vitit 2008.

Në anën tjetër, rrjeti Maxi, i cili është themeluar në vitin 2004 aktualisht numëron rreth 9.2 milionë vizita unike që është rreth 15% e popullatës online të Japonisë, derisa Facebook mund të llogaris në rreth 2% të popullatës.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Popullariteti i Facebook në Japoni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum