www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Woods dhe Uchitel nuk kanë qenë në kontakt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Woods dhe Uchitel nuk kanë qenë në kontakt   Mon Jan 04, 2010 7:53 pm


E dashura e supozuar e Tiger Woods, Rachel Uchitel, ka hedhur poshtë thëniet se ajo ka qenë në kontakt me lojtarin e golfit.
Së fundi u raportua se dyshja ishin parë duke u mbajtur dorë-për-dorë në një ndejë gjatë të dielës, më 27 dhjetor, në Palm Beach, Florida. Por Rachel, e cila javën e kaluar u pa me kapelën e UÇK-së në kokë, e ka mohuar këtë përmes avokates së saj.

“Uchitel nuk ka pasur kurrë kontakt me Tiger Woods tashmë një kohë të gjatë dhe nuk është parë me të ose nuk ka pasur komunimik me të për kohën sa ka qenë në Palm Beach”, ka thënë avokatja Gloria Allred.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Woods dhe Uchitel nuk kanë qenë në kontakt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum