www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Meti perjashtohet per here te dyte dhe te fundit nga "Shpia e Kosoves"!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Meti perjashtohet per here te dyte dhe te fundit nga "Shpia e Kosoves"!!   Fri Jan 15, 2010 7:37 pm


Muhamed Zeqiri eshte perjashtuar nga "Shpia e Kosoves” per here te dyte ! I zoti i "Shpis” konfirmoi vendimin perms Benit , ku thuhej se nga perdorimi i fjaleve ofenduese dhe shume te ulta ne shtepi nga Meti perjashtohet automatikisht nga Shpia e Kosoves , dhe ate menjeher!

E gjitha filloi para disa diteve , kur Fitore Bunjaku tregoi per jeten e saj dhe per femijen qe ka me nje Nigerian ( Afrikan te races se zeze) i cili kishte punuar ne UNMIK. Dhe Meti pasi mori lajmet nga Fitorja per jeten e saj filloi ta konsideronte shume te ulet Fitoren , pasi filloi ta sulmonte ne menyra te ndryshme .

Meti kete jave filloi te kthehet Metit te cilit iu jepej verejtja per fjalet ofenduese ku per shkak te tyre ishte perjashtuar heren e pare! Ai i tha sonte Fitores shume fjale banale dhe ofenduese ku e fundit ishte "Te ka shkerdhyer zezaku” . Ne menyre te vazhdueshme ai nuk ndalej se ofenduari Fitoren per jeten e saj. Pas ketyre fjaleve Fitorja filloi ta ofendonte dhe ta kercenonte se kur ted al jashte do te kete probleme serioze me njerzit e saj te afert…

Pas ketyre gjerave qe ndodhen , i Zoti i Shpis mori vendim qe Meti duhet automatikisht te leshoj " Shpine e Kosoves” menjeher! Po ashtu Fitorja per fjalet kercenuese dhe ofenduese qe beri ndaj Metit denohet qe automatikisht te kaloj ne kandidim qe nga moment ii shpalljes se vendimit !

Atmosfera u be shume e pakendshme ne Shpi , por pas disa minutave erdhi njera prej organizatorve te Shpia e Kosoves dhe iu tregoi se duhet te argetohen sadopak me ngjitjen e tapeteve ne mure nga musafiret e Shpis se Kosoves.

Ai sot i kishte thene Fadilit se do te dal nga Shpia , po ashtu vlen te ceket se ai e ofendoi edhe te Zotin e Shtepis me fjale : magar , i eger etj...

Nje gje dihet se Meti doli edhe per heren e fundit nga Shpia e Kosoves, por ai nuk do te harrohet kurre nga shikuesit e ketij Realty show se ishte njeri nder banoret me problematik ne Shpi dhe musafiri me ofendues dhe pa kultur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Meti perjashtohet per here te dyte dhe te fundit nga "Shpia e Kosoves"!!   Fri Jan 15, 2010 7:47 pm

Ehh mo ke koha..kto so desht as me pranu mas pari kur o hy n'shpi..Reality Show per kto o kon si Magjupi kur t'shkon New York City..Qaq mo mu shitke kapadai..Bash mir koka bo :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Meti perjashtohet per here te dyte dhe te fundit nga "Shpia e Kosoves"!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum