www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 >> SHIKIMI I JUAJ MBI DASHURINË <<

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: >> SHIKIMI I JUAJ MBI DASHURINË <<   Sun Jan 17, 2010 9:40 am

Asnjë njeri në këtë planet njëjtë nuk e përjeton njëjtë
dashurinë. Disa ëndërrojnë dhe vetëm ëndërrojnë. Të tjerët e dijnë se deri sa
largë mund të shkojnë. Përveq këltyre ka edhe fatalista, për të cilët jeta dhe
dashuria është aventurë e bukur. Cilës kategori i takoni ju? Në përpjekje për të
gjetur përgjigjen në këtë pyetje, filloni me këtë test…

--------------------------------------------------------------------------------1) Ëndërroni se dashuria e juaj është:

a) intrigante dhe
senzuale
b) të rrezikshme dhe pasionuese
c) romantike dhe të qëndrueshme

--------------------------------------------------------------------------------


2) Te personat e gjinisë së kundërt, e para që e vëreni është:


a) bukuria
b) siguria
c) sharmi
--------------------------------------------------------------------------------3) Takoheni me dike që din të komentoj fatin në letra. Si do të
veproni?

a) i lejoni t'jua komentoj fatin tuaj në letra
b) jeni të
bindur se është sharlatan
c) nuk i lejoni t’ju shikoj fatin në letra--------------------------------------------------------------------------------4) Nga partneri pritni t’jua pushtoj zemrën me:

a) seks

b) gjëra praktike
c) ëndërra për dashuri të përjetshme--------------------------------------------------------------------------------5) Do të dëshironit që takimin e parë ta përfundoni:

a) me
puthje të zjarrtë
b) vetëm duke biseduar
c) në kinema--------------------------------------------------------------------------------6) Ardhmëria është:

a) e paparashikueshme
b) më e mirë
se e tashmja
c) me riziqe--------------------------------------------------------------------------------7) Nuk e duroni:

a) budallakinë
b) agresivitetin
c)
të folurit e kotë--------------------------------------------------------------------------------8 ) Do të dëshironit të ishit:

a) romantik
b) misterioz

c) ngazëllyes-e--------------------------------------------------------------------------------9) Ngjyra që ju më së shumti e adhuroni është:

a) e verdha

b) e kuqe
c) e kaltër e çeltë--------------------------------------------------------------------------------10) kur i mbyllni sytë mendoni në:

a) punën tuaj
b)
partnerin
c) në një shkretirë të vetmuar


Prej
10-16 pikë:

Ëndërrimtar. Të ëndërruarit për ju është dçka pa të cilën
nuk mund të jetoni. Jeni tejet romantic dhe shpesh mbylleni në botën tuaj
fantastike. Idetë mbi dashurinë janë shumë large realitetit, dhe e gjithë kjo
për arsye se i frikoheni se dashuria juaj nuk do të ket sukses. Kur mendoni për
personin e caktuar, e idealizoni atë dhe gjithçka që shihni para syve është në
frymën e ndjenjave. Lehtë bëheni rob i ndjenjave duke pritur dashurinë e
përhershme. Por koha e përrallave, tashmë e sa kohë ka kaluar!


--------------------------------------------------------------------------------Prej 17-23 pikë:

Fatalist. Sipas jush dashuria nuk është e
përbërë nga idetë e mëdha, por vetëm nga emocionet. Ato ju shpiejnë nëpër jetë,
ju udhëzojnë dhe ju japin kënaqësi. Jeta është aventurë e bukur dhe gjithnjë nga
ajo merrni anët positive të saj. Ju mirë e dini se përmbushja e dëshirave nuk
varet vetëm nga ju, por edhe nga rrethanat, takimet dhe fati. Prandaj me shumë
durim pritni dashurinë e jetës suaj. Keni mjaftë aftësi dhe imagjinatë për t’i
nxitur ëndërrat tuaja.


--------------------------------------------------------------------------------Prej 24-30 pikë:

Realist. Keni aftësi të analizoni, të
kuptoni shumçka dhe të dini se ku i keni kufijtë. Kjo ju bënë person realist.
Gjithnjë kacafyteni me probleme, ndërsa ëndrrat ju shërbejnë të i përmbushni
disa dëshira të vogla. Për ju dashuria është shumë e rëndësishme, por që ajo
është vetëm një pjesë e jetës. Problemet i zgjidhni pa pritje të mëdha. Ju
jetoni në të tashmen. Ëndrrat tuaja mund të plotësohen, ngase nuk ëndërroni
asnjëherë për personat e paarritshme.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
begzadi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Data regjis. : 09/01/2010

MesazhTitulli: Re: >> SHIKIMI I JUAJ MBI DASHURINË <<   Sun Mar 14, 2010 3:35 am

ppo persheedntje tungi p
op
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: >> SHIKIMI I JUAJ MBI DASHURINË <<   Wed Aug 18, 2010 2:50 am

Prej 17-23 pikë:

Fatalist. Sipas jush dashuria nuk është e
përbërë nga idetë e mëdha, por vetëm nga emocionet. Ato ju shpiejnë nëpër jetë,
ju udhëzojnë dhe ju japin kënaqësi. Jeta është aventurë e bukur dhe gjithnjë nga
ajo merrni anët positive të saj. Ju mirë e dini se përmbushja e dëshirave nuk
varet vetëm nga ju, por edhe nga rrethanat, takimet dhe fati. Prandaj me shumë
durim pritni dashurinë e jetës suaj. Keni mjaftë aftësi dhe imagjinatë për t’i
nxitur ëndërrat tuaja.
:pale:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: >> SHIKIMI I JUAJ MBI DASHURINË <<   Wed Aug 18, 2010 5:27 am

qyyy,e ku e din ti?Po te perbej qitum fall bre qysh kam me pas te ardhmen,se jam ne siklet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: >> SHIKIMI I JUAJ MBI DASHURINË <<   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

>> SHIKIMI I JUAJ MBI DASHURINË <<

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum