www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare mendoni per Bekimin..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Cfare mendoni per Bekimin..?   Tue Jan 19, 2010 1:21 am

Haptas
Shlir
Pa dorza haha

Shprehu..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   Tue Jan 19, 2010 1:26 am

Djal i mir..Doket..I Shoqrushem..Misterioz pak..Hobby po shihet qe e paska Vardisjen:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   Tue Jan 19, 2010 1:32 am

BiBi bikimi aa.....pika djalit veq shum poja dojka mu mpuqq se veq qati po postojka hahhaha...


i shoqrueshem por dhe ikendshem duket...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   Tue Feb 02, 2010 7:39 am

Burri im me i miri eshte e kam qdo gje ne kte jeten dhe e dua shume tdua tdua puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   Fri Feb 05, 2010 12:32 am

biii biii bikimi djal i mirè i sincert
i shoqèrueshme me tè gjitha
komplimentet e mia pika e djalit ish haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   Sat Feb 06, 2010 4:51 am

flm nga ju dhe ju per mua jeni shum te mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Charlize
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 361
Data regjis. : 07/12/2009
Location : Germany

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   Sat Feb 06, 2010 4:54 am

Nuk di c'te them,nese eshte ky ne foto cool man....me shum nuk e njoh!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   Sun Feb 07, 2010 3:10 am

Misterioz mundohet me qen serioz dhe eshte jashtzakonisht inetresant me stil te veqant
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   Sat Feb 13, 2010 8:58 pm

shum djal i mir serioz siq e ceku edhe luani i shoqerueshem i sjellshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   Sat Feb 13, 2010 8:59 pm

person i mire i rrespektushem shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   Fri Apr 16, 2010 11:53 pm

Njeri qe me ka bere ta dij se c'eshte dashuria .d. tdua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Bekimin..?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfare mendoni per Bekimin..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum