www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Tue Jan 19, 2010 8:40 am

Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjohi ne mengjes...

N'varet asnjeher nuk flej para ores 24 dhe zgjohem 7,8, ndonjeher edhe ma heret ose ma von...

E ju?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Tue Jan 19, 2010 8:42 am

Mvaret nga disponimi.... a zgjohem 9 apo 9:30 :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
>blerim<
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 459
Data regjis. : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Tue Jan 19, 2010 10:17 am

ne ora 1.30 me fjet zgjohem ne ora 11.08
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Thu Jan 28, 2010 5:16 am

23 shkoj me flejt ne ora 07:10 zgjona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Sun Feb 21, 2010 7:17 pm

Diteve te punes flej prej 5 t'mengjesit e deri ne 12 mas shumti 1..Kurse diteve tjera normale n'varet qysh tem merr gjumi ..22..23.. E zgjona 9:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Tue Aug 17, 2010 12:47 am

Ma mir spo foli see
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Tue Aug 17, 2010 10:33 pm

hen e fundit nuk po flej fare,zgjuet krejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Sun Nov 07, 2010 12:00 am

deri ora 1 rri ne net tani nga ora 1 deri 3 mbas nate foli ne tel edhe zgjohem ne ora 8 kur skom pune heret zgjohem ora 10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Sat Nov 13, 2010 12:38 am

kur jam prej nsaba nshkoll...bi n12 qona n6 e gjys

kur jam prej masdite..bi 1 qona 11

vikendeve bi n1 qona ka 12 :))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Sat Nov 13, 2010 12:46 am

ka ora 12 bi me fjet e zgjohem ne ora 8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Thu Dec 16, 2010 2:36 pm

tash ka ora 6 mengjes qohna ka 3 mbasdite ose 2

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Sun Dec 26, 2010 2:54 am

Nvaret kur flej amo gjith ne 7 mengjes zgjona

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Sun Dec 26, 2010 6:44 am

ehmmee qito dit e fundit en 2 a 3 a4 ner to sbon hiq e me u zgju normal en 6 en 7 en 8 qito orare ekomee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   Mon Jan 31, 2011 11:54 pm

bjeri 2 ose 3 mas shumti e zgjona n'11 ose 12 qeshtu orari punes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Ne sa ora shkoni me fjet dhe kur zgjoheni?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum