www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare mendoni per Edoni..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Cfare mendoni per Edoni..?   Tue Jan 19, 2010 10:16 pm

Un do te shkruaj me vone mendimin tim rreth Edonit hahaFol shlir haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Jan 20, 2010 2:44 am

nuk enjoh por nbaz te asaj qe shoh apo per pune e ber mendoj se eshte nje djalosh me shum intelegjenc edhe ate eshfrytzon ne mnyra shum te ndryshme kam respekt per ty....vetem vazhdoni nket ritem jeni shum te mir....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Jan 20, 2010 5:32 am

Edonin e Njoh motiii..Osht shok shum i mir ..fetar..i shoqrushem..Shprehet lirshem me t'gjith..Talent i Pazbuluar o Ky Hhahahaa haha..Respekt per ty Vlla.. S.A
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Jan 20, 2010 6:02 am

Ju Faliminderit Per Komentet e Juve Ishalla Smu rritet menja tash xD haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Jan 20, 2010 8:53 am

Hmmmm u ula komkryq.. U pervila mire se krejt pasni shkru mir per kto.. Un ju kallxoj sa i keq esht ky hauhaua


1.) Dembeeeeel moooo ski ku e qeon.. Shprehi e ka me than "Po pritoj me hy ksaj pune, se maf boj" :P
2.) Ky flen diten e naten bon roje.. :P
3.) Harron kajher qe ka shpi tveten.. tu nejt veq ne kojshi..:P
4.) Harron qe esht njeri kanjeher, mendon se esht shotan hauahuahahuahu
5.) Tybe mos paqi pun me qet njeri hauhuahahuuahuahau

hauahhuauahuahuauauhauahuahuahuah

Tash realitetin.. Per nje koh shum te shkurter ka fitu nje lloj simpatie te madhe tek un.. Esht nje djal me gjitha meritat.. E sidomos sa i perket Humorit esht Njesh.. Te mire e ka qe nuk hidherohet.. Esht i ngushem dhe i vyshem shum.. Em ngon shum hauhauauhaahuahha

Me nje fjal djal shembullor...
4.)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Jan 20, 2010 9:13 am

Kesulkuqe shkruajti:
Hmmmm u ula komkryq.. U pervila mire se krejt pasni shkru mir per kto.. Un ju kallxoj sa i keq esht ky hauhaua


1.) Dembeeeeel moooo ski ku e qeon.. Shprehi e ka me than "Po pritoj me hy ksaj pune, se maf boj" :P
2.) Ky flen diten e naten bon roje.. :P
3.) Harron kajher qe ka shpi tveten.. tu nejt veq ne kojshi..:P
4.) Harron qe esht njeri kanjeher, mendon se esht shotan hauahuahahuahu
5.) Tybe mos paqi pun me qet njeri hauhuahahuuahuahau

hauahhuauahuahuauauhauahuahuahuah

Tash realitetin.. Per nje koh shum te shkurter ka fitu nje lloj simpatie te madhe tek un.. Esht nje djal me gjitha meritat.. E sidomos sa i perket Humorit esht Njesh.. Te mire e ka qe nuk hidherohet.. Esht i ngushem dhe i vyshem shum.. Em ngon shum hauhauauhaahuahha

Me nje fjal djal shembullor...
4.)
uhauhauhuhauhuhahuhuahuahuahuaahuhuahuauhauhauauh lolz dekaaaaa Nen 1 Vorrimi bahet neser Ne oren 2 se ma heret jom flejtum :P

eme harru spo harroj shum qy ka 3 a 4 dit se di ku ekom shpin tani e msoj apet :P

e po harroj qe jom njeri po qa me ba apet Boll mir me kan shotan Prvojeni edhe vet nejsekjo qika eka provu se shot osht tash:P
Nejse haha


FLm per kit koment shum te Buku
Met ngu te ngoj gjith jo ty po tan se jomi ngshum vet qashtu haha Veq Qat Demelak tmujshit me ma hek boll mir kishit baa haha

Me respket: Edoni Ju Duj tanve haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Thu Jan 28, 2010 3:21 am

Edonin se njoh gati hiq, por disa postime te tij kam lexuar dhe me siguri duhet te jet shum inteligjent, dhe poashtu kam degjuar se eshte shok i mir, fetar, djal shumm i mir...etj...E mendimi im eshte se eshte edhe i sjellshem, i shoqeruar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Sat Feb 13, 2010 9:00 pm

te gjith i paskan cek disa fjal qe desha ti thoja edhe un
pra edhe un jam me mendimet e shum prej ktyne per mir
edon qum i mil je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Sat Feb 13, 2010 11:18 pm

Edoni eshte djal i sjellshem, i dashur, i shoqerushem me se shumti me pelqen humori tij sepse gjithmon me ben te qesh dhe kam respekt shhum per te
shum i mire je vazhdo keshtu do jesh gjithmon i respektuar nga te gjithë

hajt boll te livdova ahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Sun Feb 14, 2010 12:07 am

Ju Falenderoj per Fjalet E juaja te Bukra Do mundohem te Jem gjithmon i njojti Po Qysh pom livdoni Ka nis tash mendja me mu rrit :P

Ju faliminerit edhe ni her Respekt per Te gjith ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Sun Feb 14, 2010 9:36 pm

Saa e kom verjet ne postimet e tijj ,, shum i menqur djal bujar, i sjellshemm let vazhhdonn behhh...

Moos te ritEt menjDjjaa:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Thu May 06, 2010 6:31 pm

Djal i mir veq t keshmen e ka palidhje ,kinezisht kesh kurr smundem me e marr vesh hahahahahahaha

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Thu Jun 10, 2010 8:28 am

qashtu qyshe paka than Katilja osht ase ma shum e ase ma pak haha

nejse une po i shkruj edhe njo 3 fjal se thot tana ky shota qe kjo e pashkolla qyshe nuk ka dit me

me shkue :P huaihnw2dou9w2pdujmwqkjl hauhuahuahauh

Edoni osht person qe ka shum vlera pozitive , i shoqerushem , i kuptushem , i rrespektushem ,

me nje fjal shok perfekt

kom shum rrespek per ty Edon shota :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Thu Jul 08, 2010 6:17 pm

edoni djal shum i mir i ndershemmm kam shum respektt me pelqen meu shqoru me to se ka ide shum tmira..,,


_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..


Edituar për herë të fundit nga Ylliehana-1 në Wed Nov 24, 2010 6:38 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Mon Aug 09, 2010 11:26 pm

Edoni Shum i mir ..i respektushem..hajgare si nalke :L thjesht komplimente haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Tue Aug 10, 2010 1:15 am

Ohhh ky 1+1 sdin sa bojn.. Po mjer ajo nuse qe e merr kto.. E ngrata prej tash pom dhimet.. hauauhahauaha


Kto e kam loqkkkkkkkkkkkkkkkkkkk krejt...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Tue Aug 10, 2010 1:18 am

flmyee flmye xD ju duj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Tue Aug 10, 2010 1:41 am

plakk mo i mir i mirr sii shnolll :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Tue Aug 10, 2010 1:57 am

auhduhsas Honney filikaqo flmyee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Aug 11, 2010 9:08 am

shum i keq bre kur bahet nervoz ky nuk njeh me se kush je te ban 1000 te zeza ahahahahahahahahaha nga pervoja them :P:P:P:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Aug 11, 2010 9:10 am

ehmmeee halee je ka ma permenn aaa :SSSSS
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Aug 11, 2010 9:17 am

Edoni shkruajti:
ehmmeee halee je ka ma permenn aaa :SSSSS

ahahahahahahahahahaha pstttttt se bahem nervoz :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Aug 11, 2010 4:53 pm

djal perfekt veq firmen e ka t keqe huahauh ,shtipalka thiut

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Tue Aug 17, 2010 7:14 am

uff plaki muee....qka me thene 2 pika...: hahhaa


nga fillimi qe kam njoft nje edon mu eshte duk ndrysh por kur kam hy nbised kam pa se so ai qe kam mendu---prandej them se kurr sban em gjyku diken mes asja qe lexojm ktu.......bile nje her kuku qka me pat ba nervozz edin kyy aiii kush asht dreqi.( melaqja..)........................ kam shum respektttt...per ty Edon en veqanti te qmoj shum nga aktiviteti yte qe ke dhe qe kryn disa obligime....je per ti dhen shembuj disave...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Tue Aug 17, 2010 9:23 am

bRuNneta shkruajti:
uff plaki muee....qka me thene 2 pika...: hahhaa


nga fillimi qe kam njoft nje edon mu eshte duk ndrysh por kur kam hy nbised kam pa se so ai qe kam mendu---prandej them se kurr sban em gjyku diken mes asja qe lexojm ktu.......bile nje her kuku qka me pat ba nervozz edin kyy aiii kush asht dreqi.( melaqja..)........................ kam shum respektttt...per ty Edon en veqanti te qmoj shum nga aktiviteti yte qe ke dhe qe kryn disa obligime....je per ti dhen shembuj disave...


plaka mueeee em ke livdu ksi heri shumm veq nejse haha

flmyee qumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfare mendoni per Edoni..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum