www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare mendoni per Edoni..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Cfare mendoni per Edoni..?   Tue Jan 19, 2010 10:16 pm

First topic message reminder :

Un do te shkruaj me vone mendimin tim rreth Edonit hahaFol shlir haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Dec 28, 2011 2:13 am

KaTiLe shkruajti:
Veshtir te takosh ne dit te sodit nje person si Edoni.. I sinqert i kendshem i zgjuar dhe shum i shoqruar..

Nese ke halle mund te flasesh haptas me Edonin.. Ne gjdo rast mundohet me te ndihmuar..

E nese del te pish kafe me te, te behet dita 5min..nga humori tij..


Thjesht shok i jetes qe e quaj Vella....


DOncheeeeeeeeeeeeeeeee je fenomenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal bre mpuqqqqqqqqqqqqqqo0o0o0o0o0 Motrusheeee te don vllavii breeee te kom mat mirenn xD.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Dec 28, 2011 2:14 am

mandarina shkruajti:
edhe ky asht shtrigan se um ka rreh nuk fol ma me ta veq po shkruj hahahahhahuhauhauhauha o0o0 kurgja ste kum rreh qka u dufttt met rrehh haha.... flmy per komplimentin tonee 7ayd78sy78asy....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Fri Dec 30, 2011 12:52 am

shum shum i mire, i dashur,i sjellshem,i bukur, si qukuluk esht ahuahauhaua ahhh boll tkom lavdru se sje qeshtu hiq :P:P:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Fri Dec 30, 2011 5:13 am

a78dsyh8d7sahuisd FLmy per T'livdumin qe ma ke ba :P....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   Wed Jan 25, 2012 7:15 am

kuuuush asht bre kyyyy se spe njoh???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per Edoni..?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfare mendoni per Edoni..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum