www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Zana, e bukur dhe e famshme Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Zana, e bukur dhe e famshme Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zana, e bukur dhe e famshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 36
Location : No Active....

Zana, e bukur dhe e famshme Empty
MesazhTitulli: Zana, e bukur dhe e famshme   Zana, e bukur dhe e famshme EmptyFri Jan 22, 2010 10:51 pm

Zana, e bukur dhe e famshme 62882411Për të pamja e jashtme është diçka e çmueshme, por jo gjithçka. Nëse kjo bukuri nuk justifikohet me zgjuarsi ajo merr fund në momentin që dështon në mundësinë e parë që të është ofruar. Zana Krasniqi, ish Miss Kosova 2008, por edhe përfaqësuese e këtij shteti në Miss Universe, në intervistën e mëposhtme dhwnw pwr ‘webmagazin’ na rrëfen se çdo të thotë të jesh e bukur, por edhe e suksesshme në botën e madhe të spektakleve dhe pasarelave. Aktualisht ajo jeton në Prishtinë dhe planet e saj më të afërta janë…
- Ku po jeton aktualisht Zana?

Në çdo vend nga pak. Puna ime kërkon që unë t’i ndërroj vendet shpeshherë në varësi të asaj çfarë ofrohet. Momentalisht ndodhem në Prishtinë duke punuar për një projekt shumë të rëndësishëm për mua (të cilin do ta shihni së shpejti), por puna dhe jeta ime është e lidhur ngushtë me Amerikën.

- Në cilin vend do të jetoje po të mos sforcoheshe nga disa detyrime morale?

Shpirti më fle rehat pranë familjes sime, kjo do të thotë që Prishtinën nuk e ndërroj me asnjë vend të botës. Edhe pse më ndodh që për një periudhë të gjatë të punoj jashtë vendit në momentin e parë që më ofrohet pak kohë e lirë mundohem ta shfrytëzoj dhe të shkoj në Prishtinë.

- Me cilën agjenci po punoni së fundmi?

Me punën e modelës në agjencionin Wilhemina në Amerikë.

- Si është një ditë e zakonshme për Zanën?

Mundohem që ditën time ta menaxhoj sa më mirë. Primare gjithmonë kam kafen e mëngjesit në shtëpi, pastaj filloj me punët e zakonshme. Pas punëve vjen koha për gjumë dhe në fund relaksohem në shtëpi duke shikuar televizor me orë të tëra.

- Si e shfrytëzoni kohën e lirë, ndryshe nga të tjerat?

Ka raste që kur lodhem nga çdo gjë kohën e lirë mundohem ta kaloj vetëm në shtëpi. Përgjithësisht, në të shumtën e rasteve mundohem që atë pak kohë që më mbetet ta kaloj me miqtë dhe të afërmit e mi.

- Çfarë do të thotë të jesh e bukur për Zanën?

Çdo gjë e bukur në botë çmohet dhe ka peshën e vet, por ka shumë elementë që e bëjnë njeriun të bukur dhe nuk do të thosha që mjafton vetëm bukuria e jashtme për ta identifikuar dikë si të bukur.

- Si e ka menaxhuar Zana bukurinë e saj?

Primare për mua është që të reflektoj bukurinë time shpirtërore tek njerëzit. Kur triumfon bukuria shpirtërore, kurora është bukuria e jashtme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Zana, e bukur dhe e famshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Zana Cela: Si arrij ti bej te gjitha
» Zana Krasniqi, karrierë aktrimi në Los Angeles
» Ankand për veshjet e aktores së famshme Audrey Hepburn
» 10 poezitë më të famshme!
» Dhjetë dietat më të famshme
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum