www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Grammy-t, triumfon Beyonce..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Grammy-t, triumfon Beyonce..   Tue Feb 02, 2010 7:57 amLOS ANXHELOS-Ylli i muzikes pop Beyonce ka rrëmbyer 6 trofe në ceremoninë e cmimeve muzikore Grammy që u ndanë dje në Los Anxhelos.
Pas saj fituese e madhe ishte 20 vjecarja amerikane Tejlor Suift e cila fitoi 4 cmime, përfshi cmimin per Albumin me te mire te vitit.
Përvec të tjerash, Beyonce, fitoi edhe çmimin për Këngën e Vitit për hitin e saj “Single Ladies”, e cila fitoi edhe çmimin për zërin më të mirë femëror në kategorinë R&B (ritëm e bluz).

Çmime fituan edhe grupi Destiny’s Child dhe Black Eyed Peas.

Kompozitori nga India, A. R. Rahman, u shpërblye me dy çmime për muzikën e tij për filmin Slumdog Millionare, që pat fituar çmimin Oskar, nderkohe qe Eminem mori cmimin per albumin më të mirë Rep.

Cmimi i karrieres iu dha mbretit te muzikes Pop qe nuk jeton me, Majkell Xhekson. Ne nderim te Mbretit te Pop pershendeten dhe femijet e tij ne skene duke percjelle emocione tek te ftuarit.

Si cdo spektakel pati dhe performanca te cuditshme dhe mbreslenenese ku rane ne sy ajo e Lady Gaga dhe Pink.

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Grammy-t, triumfon Beyonce..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum