www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Test Dashurie..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Test Dashurie..   Wed Feb 03, 2010 5:36 pm

Miq te dashur klikoni ketu per ta bere testin e dashuris..http://www.testedich.de/quiz27/getflash.php?id=1265175996
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dana
Forum Legend
Forum Legend


Numri i postimeve : 92
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : @VPS

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Feb 04, 2010 12:21 am

Ky eshte rezultati im pas testit te dashuris .

Jeni njeri ideal per dashuri te pastert.. Keni ne vehte qetsin shpirtrore dhe durimin.. Jeni njeri qe deshironi ta beni te lumtur Parnterin tuaj.. Njeri i cili din cfar don ne jete..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Feb 04, 2010 12:23 am

dana shkruajti:
Ky eshte rezultati im pas testit te dashuris .

Jeni njeri ideal per dashuri te pastert.. Keni ne vehte qetsin shpirtrore dhe durimin.. Jeni njeri qe deshironi ta beni te lumtur Parnterin tuaj.. Njeri i cili din cfar don ne jete..


Bravo vllaqko paske arritur poenat maksimal.. Te lumt..


Qikat e interesuara mund te lajmron ne PM te motra e dana's edhe un tana i zgjedhi nuset haha hauhhauahuauhau
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dana
Forum Legend
Forum Legend


Numri i postimeve : 92
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : @VPS

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Feb 04, 2010 12:25 am

auhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuhaauhauhuahuhauhauhuha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Feb 04, 2010 1:10 am

Jeni njeri ideal per dashuri te pastert.. Keni ne vehte qetsin shpirtrore dhe durimin.. Jeni njeri qe deshironi ta beni te lumtur Parnterin tuaj.. Njeri i cili din cfar don ne jete..
hahhahaha dana un dhe ti qenkemi prefeckt per dashni hahahhaa

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Feb 04, 2010 1:21 am

Jeni njeri ideal per dashuri te pastert.. Keni ne vehte qetsin shpirtrore dhe durimin.. Jeni njeri qe deshironi ta beni te lumtur Parnterin tuaj.. Njeri i cili din cfar don ne jete..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Feb 04, 2010 1:36 am

E doni Partnerin por jo aq sa duhet.. Jeni person jo shum i vendost ne dashuri.. Prandaj ndodhin ndoshta edhe paqartsit ne lidhjen e juaj.. Te jeni me te hapur nuk do te ju bente keq.. Me gjithate esht ne rregull..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Feb 04, 2010 2:11 am

Jeni njeri ideal per dashuri te pastert.. Keni ne vehte qetsin shpirtrore dhe durimin.. Jeni njeri qe deshironi ta beni te lumtur Parnterin tuaj.. Njeri i cili din cfar don ne jete..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Feb 04, 2010 2:27 am

E doni Partnerin por jo aq sa duhet.. Jeni person jo shum i vendost ne dashuri.. Prandaj ndodhin ndoshta edhe paqartsit ne lidhjen e juaj.. Te jeni me te hapur nuk do te ju bente keq.. Me gjithate esht ne rregull..po spo dike more met pyt aj kuiz a osht en veti em ka vet qa kiseh ba me pa partneren tane tu puth kuku po e kisha thy en permjet e tani qatu sbana hiq pergjigjej edhe mej ren tha spo e doni partneri ashtu kshtu qy hiq sjom i pajtimit me kit kuiz se po te rrejkee se une boll e du qata qe mdon mu :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dana
Forum Legend
Forum Legend


Numri i postimeve : 92
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : @VPS

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Feb 04, 2010 2:44 am

un me burneten :P njejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Feb 04, 2010 3:24 am

Edoni shkruajti:

po spo dike more met pyt aj kuiz a osht en veti em ka vet qa kiseh ba me pa partneren tane tu puth kuku po e kisha thy en permjet e tani qatu sbana hiq pergjigjej edhe mej ren tha spo e doni partneri ashtu kshtu qy hiq sjom i pajtimit me kit kuiz se po te rrejkee se une boll e du qata qe mdon mu :P


hauhauahhauhahuahuahuahuahuahuahuahuhauhuauahhuuaahauhahuahuahu STOP VRASJEVE o qyqan hauahuaahuhuauahaahauhahuahu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Fri Feb 05, 2010 12:14 am

Edoni shkruajti:
E doni Partnerin por jo aq sa duhet.. Jeni person jo shum i vendost ne dashuri.. Prandaj ndodhin ndoshta edhe paqartsit ne lidhjen e juaj.. Te jeni me te hapur nuk do te ju bente keq.. Me gjithate esht ne rregull..po spo dike more met pyt aj kuiz a osht en veti em ka vet qa kiseh ba me pa partneren tane tu puth kuku po e kisha thy en permjet e tani qatu sbana hiq pergjigjej edhe mej ren tha spo e doni partneri ashtu kshtu qy hiq sjom i pajtimit me kit kuiz se po te rrejkee se une boll e du qata qe mdon mu :P
eh ty edon duhet me ba pratik hala se pak paske hauuhahuahuahuahuhuauhauhaa

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Fri Feb 05, 2010 12:58 am

Jeni njeri ideal per dashuri te pastert.. Keni ne vehte qetsin shpirtrore dhe durimin.. Jeni njeri qe deshironi ta beni te lumtur Parnterin tuaj.. Njeri i cili din cfar don ne jete..

:S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Fri Feb 05, 2010 9:05 am

E doni Partnerin por jo aq sa duhet.. Jeni person jo shum i vendost ne dashuri.. Prandaj ndodhin ndoshta edhe paqartsit ne lidhjen e juaj.. Te jeni me te hapur nuk do te ju bente keq.. Me gjithate esht ne rregull
hahahahhahahhahahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Fri Feb 05, 2010 9:06 am

Osa hgaghaghagaghaghaghagha prita me dal ma keq amo nom nom hauhauhahauhauhauuahhauuauaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Fri Feb 05, 2010 9:41 am

Jeni njeri ideal per dashuri te pastert.. Keni ne vehte qetsin shpirtrore dhe durimin.. Jeni njeri qe deshironi ta beni te lumtur Parnterin tuaj.. Njeri i cili din cfar don ne jete....

huahuahua Krejt kokshmi ideala ne dashuri mos ka ba naj gabim te une ..se uen syt e tradhtarit i kam huahuahuahuahua :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Aug 19, 2010 4:41 am

E doni Partnerin por jo aq sa duhet.. Jeni person jo shum i vendost ne dashuri.. Prandaj ndodhin ndoshta edhe paqartsit ne lidhjen e juaj.. Te jeni me te hapur nuk do te ju bente keq.. Me gjithate esht ne rregull..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   Thu Aug 19, 2010 4:47 am

valla me u hap edhe pak pelcas,jam shume i dashuruar po nuk po me ecen diqka,a thua e dini vall perse?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Test Dashurie..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Test Dashurie..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum