www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Test Xhelozie..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Test Xhelozie..   Thu Feb 04, 2010 3:10 am

Sa jeni Xheloz.. ket mund ta kuptoni pas ketij testi qe kam krijuar per ju:http://www.testedich.de/quiz27/getflash.php?id=1265214122
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Thu Feb 04, 2010 3:17 am

Xhelozia juaj mund ndoshta te shkaktoj gjera te kqija ne lidhjen tuaj.. Andaj keni kujdes para se te veproni, per hire te dashuris suaj.. (Skokna Shum Xhuloz qysh em thot mandarina jo:L}
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Thu Feb 04, 2010 3:19 am

Jeni njeri i cili do Partnerin tuaj shum, dhe besimi ne te qenka i madh.. Lidhja juaj do te zgjat shum nese vazhdoni te qendroni keshtu..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dana
Forum Legend
Forum Legend


Numri i postimeve : 92
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : @VPS

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Thu Feb 04, 2010 3:36 am

Jeni njeri i cili do Partnerin tuaj shum, dhe besimi ne te qenka i madh.. Lidhja juaj do te zgjat shum nese vazhdoni te qendroni keshtu..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Thu Feb 04, 2010 4:05 am

Xhelozia juaj mund ndoshta te shkaktoj gjera te kqija ne lidhjen tuaj.. ndaj keni kujdes para se te veproni, per hire te dashuris suaj...
HYHUUuuuuuu:D haha mir mka dal...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Thu Feb 04, 2010 11:29 pm

hauahuahauhuahahuahuahuahuau Bruneta si paske shum mir punt.. nejse ka edhe ma keq huahahahaua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Thu Feb 04, 2010 11:38 pm

Jeni njeri i cili do Partnerin tuaj shum, dhe besimi ne te qenka i madh.. Lidhja juaj do te zgjat shum nese vazhdoni te qendroni keshtu..
po qfar lidhje un skom hiq veq e paramendova qy hahahahatybe sis kqyrma mu lidhjen hahuahuahuhuahahhua ta shkon ty hauahuahuahuau
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Fri Feb 05, 2010 12:12 am

agape shkruajti:
Jeni njeri i cili do Partnerin tuaj shum, dhe besimi ne te qenka i madh.. Lidhja juaj do te zgjat shum nese vazhdoni te qendroni keshtu..
po qfar lidhje un skom hiq veq e paramendova qy hahahaha
sisi kqyrma rezultatin time ta shkon hauahuhauhuauhahua

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Fri Feb 05, 2010 12:29 am

hahahahaha valla po krejt te njejta kokan hahhahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Fri Feb 05, 2010 12:42 am

Kesulkuqe shkruajti:
hauahuahauhuahahuahuahuahuau Bruneta si paske shum mir punt.. nejse ka edhe ma keq huahahahaua
siis jam ka eshoh se nkoh te fundit me kam te rend jam ka shkoj hauauhuauhauhauha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Fri Feb 05, 2010 12:54 am

Xhelozia juaj mund ndoshta te shkaktoj gjera te kqija ne lidhjen tuaj.. Andaj keni kujdes para se te veproni, per hire te dashuris suaj..

(Nuk besoj ne kete me siguri dicka skam lexu mir hahaha)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Fri Feb 05, 2010 12:58 am

hahahahaha sigurisht te sms ke ngatru diqka ahhaahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Fri Feb 05, 2010 9:11 am

Xhelozia juaj mund ndoshta te shkaktoj gjera te kqija ne lidhjen tuaj.. Andaj keni kujdes para se te veproni, per hire te dashuris suaj..
skoka edhe keq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Fri Feb 05, 2010 9:13 am

DioRa shkruajti:
Xhelozia juaj mund ndoshta te shkaktoj gjera te kqija ne lidhjen tuaj.. Andaj keni kujdes para se te veproni, per hire te dashuris suaj..

(Nuk besoj ne kete me siguri dicka skam lexu mir hahaha)


Po de kur si pelqen shqiptarit ja gjen behanen.. sken arabisht SHQIP hauhauahahuhauhaa mpuq haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Fri Feb 05, 2010 9:15 am

hajt se gati krejtve njesoj ju paska dal qy kret shiptart xheloza
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: ff   Fri Feb 05, 2010 9:21 am

Xhelozia juaj mund ndoshta te shkaktoj gjera te kqija ne lidhjen tuaj.. Andaj keni kujdes para se te veproni, per hire te dashuris suaj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   Sat May 29, 2010 3:45 am

Xhelozia juaj mund ndoshta te shkaktoj gjera te kqija ne lidhjen tuaj.. Andaj keni kujdes para se te veproni, per hire te dashuris suaj..
sikur qiti djalit ajajjajaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Test Xhelozie..   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Test Xhelozie..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum