www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per engjellushja...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni per engjellushja...   Thu Feb 04, 2010 7:13 am

folni qlir pa dorza...?

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Thu Feb 04, 2010 7:17 am

engjejlushja un se njoh po e respektoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Fri Feb 12, 2010 7:14 am

hahaha flmm ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Fri Feb 12, 2010 7:15 am

po me ja nis me fol pa deroz ftoft more qyy si po i heki dorzat pom narthin durt dimer eshte tash qy.

Doket qik e mir. ku ta di un qka eshte kjo hahaha.

Respket per ty.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Fri Feb 12, 2010 7:17 am

engjelusha asht nji femer intelegjente dhe shum e shoqruar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Fri Feb 12, 2010 7:21 am

Poj thom nja 5 a 6 fjal per kit qiken me livdu se kom njet se tani e rrit menjen veq po thom a din me than qe nuk vyn kurgja ka te sillet me mujt veq ta hin Ka qef veq met ngjit emna te Kqi :P Nejse Kto ken Prej qefi tem :P

E spo di se njo hale mir veq po doket me kan qik e mir e sjellshme e urt e but jo e shtir Mir po spo foli ma shum masi se njo hale mire haha

Veq let vazhdon qishtu qysh osht xD


Ruspekt Pur Ty: Edoni I vogli :P shotan :C:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Fri Feb 12, 2010 7:26 am

hei njerz thnx for all
vecc edoni sjam qaq e urt joo kur te ma ban dikush pa dreeejjjttt e kallii deri temel thojn engjellushe me brina koka hahahahahahahahaha
hajgare ;)

edhe ju jeni gjith te mir pa dallime veq vazhdonii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Sun Feb 14, 2010 12:12 pm

Esht shum vajz energjike.. e zgjuar shum per moshen e saj.. E dashur tej mase.. me te gjith sillet mire dhe njejt.. e pelqej kete vajz.. Vazhdo keshtu Moter... rrespekt..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Tue Feb 16, 2010 7:04 am

flmm shummm |:d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
adem
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Data regjis. : 08/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Tue Feb 16, 2010 7:36 am

oj magi loqk mos i vjedh temat mi pru knej se tani po kritkiojn kta te forumeve po vin nforum te na e po thojn na keni marr temat hahahah e ti vet je themelusja looooooooooool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Tue Feb 16, 2010 9:38 am

adem shkruajti:
oj magi loqk mos i vjedh temat mi pru knej se tani po kritkiojn kta te forumeve po vin nforum te na e po thojn na keni marr temat hahahah e ti vet je themelusja looooooooooool


Ehhh behet fjal per temat tona qysh ne forumin www.ecmekohen.net.. kshtu qe kur te kopjoni, ndryshoni spaku shenimet, se ju mbesin nofkat antarve te forumit qe keni marr temen.. E pak sa qesharake apo jo..?


Kam rrespekt per engjullushen.. Edhe sme pengon se ka marr temat tona.. perkundrasi kjo na krenon ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Wed Feb 17, 2010 12:20 am

adem shkruajti:
oj magi loqk mos i vjedh temat mi pru knej se tani po kritkiojn kta te forumeve po vin nforum te na e po thojn na keni marr temat hahahah e ti vet je themelusja looooooooooool


hahahahahahahahaahah ooo loqkk sdi pse pe bajn kaq te madhe me kto tema se cilin dush forum hyn qesi tema ka krejt tema njejt..
sdi psee veq neiseee kisha than ma mir esht mos me u merr me ksi punn haha
e opp normal dihet se un jam themelusja hehehehe :PKatile flm prej teje ;) loqk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Sun Feb 28, 2010 4:05 am

engjellushja mendoj se ashte nji qik shum e mir e sjellshme dhe e shoqrushme me te gjith vazhdo kshtu bukuroshe sukses..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Sun Feb 28, 2010 5:30 am

Flm shum Leooooo ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Sun Feb 28, 2010 7:13 am

Nje vjaze e shkatht e zgjuar dhe interesante ne qdo aspekt

Respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Thu Mar 04, 2010 3:10 am

Flm shummm Luan haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Thu Mar 04, 2010 3:36 am

nje vajze e ngucakeqe hahahahah
vajz shum e mir e zgjuar e shoqrushme respekt per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Tue May 04, 2010 5:32 am

flm osa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Tue May 04, 2010 5:33 am

se njof ama e rrespektoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Wed May 12, 2010 12:57 am

thnx
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Wed May 12, 2010 1:22 am

Nuk po di bre nuk e kom taku asnjeher ketu :(

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Wed May 12, 2010 1:25 am

ja po ski faj hehehehe ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Wed May 12, 2010 1:39 am

Nga vete emri duket se eshte engjellushe me't vertet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Sun May 16, 2010 12:27 am

flm shum lockii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   Sun May 16, 2010 12:53 am

mendoj se asht nje vajz e veqant intelegjente e bukur e dashur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per engjellushja...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni per engjellushja...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum