www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 George Clooney – një puthës fantastik

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: George Clooney – një puthës fantastik   Fri Feb 05, 2010 11:55 pmVera Farmiga thotë se bashkë-aktori i filmit “Up In The Air”, George Clooney, është një person që puth në mënyrë fantastike, por jo më mirë se sa burri i saj Renn Hawkey.
“Sigurisht roli ka qenë i shkëlqyeshëm, skenari ka pasur disa dialogë të mahnitshëm, por hej, jam vajzë dhe motivimi im kryesor për ta pranuar rolin ka qenë fakti se do të vallëzoja me George Clooney”.

“George di të puthet shumë mirë. Ai është shumë xhentëlmen, jo agresiv – duhet të ndaloj tash ose burri im do të tërbohet. Është sikur të jesh në takimin e parë kur puthesh me George Clooney”, ka thënë Farmiga.

Por aktorja thotë Clooney as që i afrohet burrit të saj Renn Hawkey sa i takon puthjes, të cilin e ka përshkruar si më të mirin në botë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

George Clooney – një puthës fantastik

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum