www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Roberts: “Brockovich” ishte kurs për mua

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Roberts: “Brockovich” ishte kurs për mua   Fri Feb 05, 2010 11:57 pmJulia Roberts thotë se roli i saj në filmin “Erin Brockovic” dhjetë vite më parë, ishte si ‘kurs’ për të.
Roberts fitoi Oscar për rolin e saj në këtë film, por ka thënë se filmi ka qenë shumë larg nga një film i përkryer edhe pse kishte ndryshuar tërësisht jetën e saj.

“Filmi e ktheu jetën time mbrapsht. Ishte si një kurs për mua. Merrja komente për pamjen, për dështimet dhe për gjuhën time të ndytë. Njerëzit më dërgonin letra të vrazhda... Ndonjëherë më shumë se sa mund t’i duroja”, ka thënë aktorja në një intervistë për revistën In Touch./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Roberts: “Brockovich” ishte kurs për mua

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum