www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për KaTiLen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Nov 08, 2009 9:01 am

First topic message reminder :

tungi

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Feb 16, 2011 5:14 pm

shtriga Katile koka feju tash garant ka me ja ndalu krejt forumin i femjumi saj cry cry cry
edhe kjo papa nuk vjen ma ksajde hiq se kshtu bilem u ardhke niher ne vit hahahahhha cry cry cry cry cry


P.S urime Katile luleperty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Feb 16, 2011 11:04 pm

Huhahuahuahuhauauuhahua mandarina loqk tkom..

VI VI :PPP

Flm shum zemrushe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Oct 05, 2011 8:18 pm

Femer e kompletuar .Perfekteee

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Oct 10, 2011 6:36 am

lola shkruajti:
Femer e kompletuar .Perfekteee


A ka me rrejt a? huahahuahuhuahTa ha bubrekin bre loveeeeeeeeeeee u shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Oct 19, 2011 3:19 am


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Oct 19, 2011 6:47 am

puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 veq per Katilen e pershendet madarina nga larg me shum kissa per inat Kokrrumit ehhmm kokumit bre me falni ne shprehje haha haha haha haha haha haha turp turp


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Oct 19, 2011 6:50 am

mandarina shkruajti:
puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 veq per Katilen e pershendet madarina nga larg me shum kissa per inat Kokrrumit ehhmm kokumit bre me falni ne shprehje haha haha haha haha haha haha turp turp
Huhauhahuahuahuahuahuahu mandarina mos ma bon xheloz bre KOKUMIN se gjynah, edhe larg edhe mu bo xheloz keq a.. Plus asaj ti je me afer meje se ai dyshon njeri uauhauhahuhauuahuah


Flm shummmmmmmmmmmmm tputh katiljaaaaaaaaaa haha:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Oct 19, 2011 7:02 am

hahahah jo moj far gjelozie se une sen nuk i tregoj as per puthje ,as per treshen qe bajn kkaniher ti une dhe lola ,se me ba me ja kallxu kto nasta bahet gjeloz pernime hahahahhah
kto jan sekretet tona qyyy haha:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Jan 25, 2012 7:07 am

katile ,katile ,katile,hmmm tash kam mi kallxu une Kokumit tana tzezat a niveeeeee oj kesulkuqeee , a nese pranon mu kthy n`forum dhe poston prap seeeennn skami kallxuu ahahahaghaghagh

a ndihesh e kercnnuar tash ????( qka me rrejt kokumin se ahahhahah)

arushhhh kissss e ki
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për KaTiLen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum