www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për KaTiLen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Nov 08, 2009 9:01 am

First topic message reminder :

tungi

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Jan 20, 2010 5:14 pm

Diora prej kurit e njef dhe si e njef se une spo besoj kurgja , ju qikat
ndermjet veti e kallni krejt duke e livduar njera tjetren aiiiiiii agagagaga .d. .d.

Me duket se kjo eshte nje vajze e leht e gjere e madhe e sjellshme me ba me ju tek te myt duke te te sjellur shujj .d.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Jan 20, 2010 7:46 pm

luani shkruajti:
Diora prej kurit e njef dhe si e njef se une spo besoj kurgja , ju qikat
ndermjet veti e kallni krejt duke e livduar njera tjetren aiiiiiii agagagaga .d. .d.

Me duket se kjo eshte nje vajze e leht e gjere e madhe e sjellshme me ba me ju tek te myt duke te te sjellur shujj .d.Huahaauahuauahuahuahuahuauahu ashtu esht luan.. Na e kem nifar marrveshje mes vehti qe ta livdojm njera tjetren se metem ne dere te babes pa martu hauahahuahhuhauhuhhhuauahauhuaFlm per mendimet e juaja..


Diora Loqk mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Jan 27, 2010 2:47 am

Kesulkuqja .ne syt e mija eshte nje femer prefekte.me shum veti pozitive,siq eshte intelegjenca bukuria.shoqerimi si dhe sjella e saj e shum e shum gjera tjera shof tek kesulkuqja
te kam lakmi motrushe..je e mrekullueshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Jan 28, 2010 3:15 am

luani shkruajti:
Diora prej kurit e njef dhe si e njef se une spo besoj kurgja , ju qikat
ndermjet veti e kallni krejt duke e livduar njera tjetren aiiiiiii agagagaga .d. .d.

Me duket se kjo eshte nje vajze e leht e gjere e madhe e sjellshme me ba me ju tek te myt duke te te sjellur shujj .d.


Hahahaha jo luan realitetin e tham kesulkuqen e njoh nje koh te gjat dhe shum mir e njoh, dhe vertet per ata qe e kajn shoqe eshte e pazavendsushme. nuk e livdoj dicka por e them ajo qe eshte. Beso tash. Kisss llokume.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Jan 28, 2010 5:01 am

Diora Dhe Dreqja ma ka dal bre se me skuqet aiiiiiii turp turp turp turp turp turp turp turp
hauhauahuahuuh


Ju falemnderit shum Mpuqqqqqqqq te gjithve..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardii
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 13
Data regjis. : 27/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Jan 28, 2010 5:13 am

ksulkuqe per ty sa te njoh un kam mendim shum te mir per ty vetem vazhdo keshtu me te njejtin ritem ardii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Jan 28, 2010 10:38 pm

Ardii shkruajti:
ksulkuqe per ty sa te njoh un kam mendim shum te mir per ty vetem vazhdo keshtu me te njejtin ritem ardii


Flm shum Ardii...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Feb 06, 2010 1:06 pm

kèssulkuqe pèr kaq pak dit qè tè njoftova
kuptova qè je nji goc shume cmuarè
e edukuare me talent
me nji karakter aq tè lart
me vlera tè arta ass ari nuck ka vler sa c'ke ti
je shum e shoqèruar tè pèlqen humori
ke tè gjitha flet shprehesh nuck ka fjal pèr ty
me't vèr8 je nji engjèllushe
shiqo pèr kaq pak dit qè tè njoftova
do't mundja tè shkruaja tèrè natèn pèr ty sepse me't
vèr8 i'a vlen sepse je nji goc qè ke tè gjitha
me nji fjal perfeckte ke komplimentet e mia
kètè forum ke bèrè tè krenohet jo vetèm forumi
dhe anètarèt por
tèrè bota qè viziton kètè web faqe
dhe tè uroj c'do tè mirè nè c'do hap tè jetès
ty dhe familjès sate

tè uroj tè vazhdosh kèshtu e nderuar

me respeckt DoNì..!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Feb 07, 2010 12:03 am

DoNì shkruajti:
kèssulkuqe pèr kaq pak dit qè tè njoftova
kuptova qè je nji goc shume cmuarè
e edukuare me talent
me nji karakter aq tè lart
me vlera tè arta ass ari nuck ka vler sa c'ke ti
je shum e shoqèruar tè pèlqen humori
ke tè gjitha flet shprehesh nuck ka fjal pèr ty
me't vèr8 je nji engjèllushe
shiqo pèr kaq pak dit qè tè njoftova
do't mundja tè shkruaja tèrè natèn pèr ty sepse me't
vèr8 i'a vlen sepse je nji goc qè ke tè gjitha
me nji fjal perfeckte ke komplimentet e mia
kètè forum ke bèrè tè krenohet jo vetèm forumi
dhe anètarèt por
tèrè bota qè viziton kètè web faqe
dhe tè uroj c'do tè mirè nè c'do hap tè jetès
ty dhe familjès sate

tè uroj tè vazhdosh kèshtu e nderuar

me respeckt DoNì..!!


O my God kukuuuuuu cfar fjal..


Flm shuuuuuuuuuuuuuuuum DoNi.. je fenomenal..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sun Feb 07, 2010 10:33 am

per Kaulkuqen qka me mendu ma e shkuar e harruar .....ama kjo tjetra Katile te koka bre hahahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Feb 08, 2010 1:08 pm

hauhahuuahaahuaha mandarina Kesulkuqja mka than met bo Selam, para se ndrroj jete haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Feb 08, 2010 9:47 pm

Kesulkuqja je nji vajz shum e sjellshme dhe shum e ndreshme e shoqruar me te gjith ktu ne forum dhe sa kem mund te vrej ti je nji vajz qe mundohesh me postu njejt me te gjith forumista ktu qka do te thot se kjo ide e jotja me pelqen mase shumti sepse ktu ne ket forum ka disa qe ikun anash dhe nuk postojn me te gjith, kurse ti nuk je ashtu vazhdo me te njejtin ritem dhe me te gjith te jesh e njejt,dhe krejt per fund moter e nderume dua ta them se je e pa zavendsushme une peronalisht ti uroj te gjitha te mirat e ksaj bote qofsh e lumtur per jet,


me respekt nga une Leooooo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Mon Feb 08, 2010 9:58 pm

leooooo shkruajti:
Kesulkuqja je nji vajz shum e sjellshme dhe shum e ndreshme e shoqruar me te gjith ktu ne forum dhe sa kem mund te vrej ti je nji vajz qe mundohesh me postu njejt me te gjith forumista ktu qka do te thot se kjo ide e jotja me pelqen mase shumti sepse ktu ne ket forum ka disa qe ikun anash dhe nuk postojn me te gjith, kurse ti nuk je ashtu vazhdo me te njejtin ritem dhe me te gjith te jesh e njejt,dhe krejt per fund moter e nderume dua ta them se je e pa zavendsushme une peronalisht ti uroj te gjitha te mirat e ksaj bote qofsh e lumtur per jet,


me respekt nga une Leooooo.


Wowwww leooo flm shum per keto fjal te bukura.. je i papare..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Apr 01, 2010 3:08 am

katilja hmmmm jaa mka dla doresh qitash krejt ahahahahha moti skom fol me too veqq shum e mir osht yyll fare mpueq siss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Tue Apr 06, 2010 7:51 am

katiljaaa oo svynn send bre kjo mjer ia djal kan enze taksirati me ket s eja qet flokt ntok e plak para kohe ..hahuahuuhahua......perndrysheh shum swett eshteeee ne gjitha lemit esukseshmee mpuqq yll....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Apr 07, 2010 1:43 am

agape shkruajti:
katilja hmmmm jaa mka dla doresh qitash krejt ahahahahha moti skom fol me too veqq shum e mir osht yyll fare mpueq siss

huahahuahuahuahhauhuahuahuahuahuahuauhahuahuhauhua ani mka dal doresh huahauhahuahuahuahuahuahuhauhauhuahuahuahuahua mpuqqqqqqqqqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Apr 07, 2010 1:45 am

bRuNneta shkruajti:
katiljaaa oo svynn send bre kjo mjer ia djal kan enze taksirati me ket s eja qet flokt ntok e plak para kohe ..hahuahuuhahua......perndrysheh shum swett eshteeee ne gjitha lemit esukseshmee mpuqq yll....huahauhahuhuahuauahhuahauhauha sa mir pom njeh kjo hauahahuahua.. si mem pas rrit kjo.. hauhahahuahhauhuaau qeshtu jam tybe hauhahuahuauhauhauha mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqFlm shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Apr 07, 2010 4:46 am

Per katilen aaa? More ska fjal per to....Ma e miraaa eshte...Mpuq tdsh motrushe...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardi03
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 93
Data regjis. : 30/03/2010
Age : 32
Location : Londer

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Apr 07, 2010 6:13 am

Nje vajz me moral te veqant shoqe e papershkrueshme thjesht 10+++++++++++++++++++++++++++++++++++ se sme paskan lan fjal qka me shkru ma shum per ty i paskan then te gjitha

te pershendes shummmmmmm
mmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Apr 07, 2010 10:38 am

Shpirt ështe krejtt dhe e çmoj shumm...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Apr 07, 2010 6:21 pm

Njje wajjzz e sjellsshhmmee , e menquuR.. i kaa te gjiithha qee duuhet tii keT njjee wajjzz....

WEtemm wazhhdoo Zemmrraa

LLooww...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Thu Apr 15, 2010 12:35 am_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Sat Apr 17, 2010 12:05 am

Vazje shume e mrekullushme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Apr 21, 2010 10:23 pm

Ohhhh flm te gjithve per mendimet e juaja.... jeni NJESHAAAAAA


MPUQQQQQQQQQQQQQQQ GJITHVE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   Wed Apr 21, 2010 10:37 pm

Nje vjaze shum e mire bre, dhe shum e sinqerttt Lllokumi i forumitt...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KaTiLen!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për KaTiLen!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum