www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Feston 25 vjetorin me Romeon dhe plot miq!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Feston 25 vjetorin me Romeon dhe plot miq!   Wed Feb 10, 2010 8:30 pmCiljeta festoon 25 vjetorin se bashku me Romeon. Si çdo lidhje, edhe ajo e Çiljetës dhe Romit ka pasur uljet dhe ngritjet e veta. Zënka, pajtime e të tilla si këto. Por, në fund duket se ka triumfuar dashuria që ata kanë për njëri-tjetrin.

Kështu, shumë u çuditën dhe të tjerë ishin fort të sigurt kur në ditëlindjen e Çilit ka mbërritur i dashuri i saj, Romeo. Ai ka qenë i shoqëruar me vëllain dhe nusen e tij dhe nuk ka dashur të jetë në qendër të vëmendjes, edhe pse me një të dashur si Çili nuk ka si të ndodhë ndryshe.

Romeo ia la gjithë protagonizmin e mbrëmjes të dashurës së tij dhe preferoi që në pjesën më të madhe të kohës të rrinte ulur. Megjithatë, sytë e njerëzve hetues e vëzhgonin gjithë kohës. Romeo ka qenë krejt I qetë dhe Çiljeta është padyshim e lumtur që lidhja e saj ka rigjetur të njëjtën atmosferë. Gjë që e legjitimon prezenca e Romeos!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Feston 25 vjetorin me Romeon dhe plot miq!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum