www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Udhetimi me i bukur..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: Udhetimi me i bukur..?   Wed Feb 10, 2010 11:19 pm

cili ka qen udhetimi juaj me i bukur te cilin sdo e harronit kurr...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Thu Feb 11, 2010 2:10 am

BArtet tema...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Fri Feb 12, 2010 8:07 pm

udhetimet /pushimet qe kemi ba familjarisht me familjen teme ne shum vene te ndryshme te botes qoft en deti apothjesht pushime , ato gjeth kan me met nje kujtim i veqant ne zemer per mua se ato kohera kurr nuk kthehen ma pas
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Sun Feb 14, 2010 2:04 am

udhtimi im me i bukur dhe me mbreslenesi ka qen me para nje jave me daten 06.02.2010.
kemi qen per vizit ke nje mik i imi...i cili eshte antar po ne kete forum-dreqi-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Sun Feb 14, 2010 8:15 pm

Kur isha ne Paris..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Fri Aug 20, 2010 2:28 pm

per Meqekllavë•dini ju sa vend turistik eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Tue Aug 24, 2010 1:41 pm

valla jom kan nstrug me shoqnin jam knaqqq:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Tue Aug 24, 2010 2:01 pm

une jam kane ne CH mire ishte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Tue Aug 24, 2010 10:07 pm

Udhettimi me i bukur ka qen ket Pranver ne Egipt wowwwww shum ka qen fantazi dicka :bounce:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Tue Aug 24, 2010 10:51 pm

me 12 shtator me klas kemi shku ne shqiperi shum mir kom kalu edhe mbetet udhtimi me i bukur per mu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 25
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Mon Aug 30, 2010 11:18 pm

Kur Kom Qen N`Paris me Lovin Tem Per Vitin e Ri 2010 ...
Ka Qen Fantastik dhe Kurr sdo ta harroj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Thu Dec 16, 2010 2:23 pm

Ne Dubai jo kurr po kurr hiq skam me harru

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Thu Dec 23, 2010 10:07 pm

Ne budva kur kesh kete vere ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Sat Dec 25, 2010 12:00 pm

eskurzjon ne shqiperi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Mon Oct 03, 2011 12:03 am

N'Sarand ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Thu Nov 10, 2011 6:25 pm

Ehmm....kur kam qen ne Lugano....ndoshta do shkoj ne austri ta shoh si do kaloj mandej do shkruaj....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SpeciaL
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 586
Data regjis. : 11/12/2009
Age : 33
Location : Switzerland

MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   Thu Nov 10, 2011 10:42 pm

Ehemmmmm ka shumm udhetime te bukura..Czech-Prague aty kom kalue mes miri dhe udhetimii ne Angli-Londer..:)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Udhetimi me i bukur..?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Udhetimi me i bukur..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum